çağrı merkezi çalışanı nasıl yemek yer?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve sedatsedat60 tarafından 9 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sedatsedat60

sedatsedat60 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bench_OMerhabalar arkadaşlar,
    Belirttiğim gibi çağrı merkezinde çalışıyorum ve 1 yılı aşkın body ile ilgileniyorum.Gelgelelim karın bölgemdeki küçücük yağ tabakasını bir türlü eritemedim.üst ilk baklava tamam ancak alt karın kası bölümünde problem yaşıyorum.Optimum whey gold standart protein(idmandan yarım saat önce ve hemen sonra) aynı zamandda ultimate nutrilon l-carnitine tablet kullanıyorum (idmandan 45 dk önce toplam 1000mg) günlük programlarım içinde kesinlikle mekik var.
    Sorum şudur 30 dkkalık yemek aramda işyerindeyken sizce ne yemeliyim.resim ekte.
    Saygılarımla...
    http://i56.tinypic.com/30iyidi.jpg

2. 0oALoNeo0

0oALoNeo0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardesm aynı kaderı paylasıorz senınle bnde cağrı merkznde calısıorm ve bb baslayalı bır yıl oldu. bn gunde 6 oğun beslenıorm 3 u ana öğün dğer 3 ü de ara öğün.. bnmde 30 dk molam var. evde bı kahvltı yapıorm sora ıs yernde 10 30 gbı bı ton balğı yıorm öğle yemğnden sora cıkışa kadr yıne ıkı ara oğun yıorm son olarkta evde aksm yemeği.. calşrken pek bı hareket olmaması kotu bı durm gercktn ve zor bı iş bazen mştlere dalasım gelıyo=D sen hangı cağrı merkzndesn?

3. sedatsedat60

sedatsedat60 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ton balığı ye diyosun yani
    Metisteyim yeni adıyla teleperformance turkey.sen?

4. ozguraksoy9134

ozguraksoy9134 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haber Medya

Pozitif Çağrı Merkezi, Pozitif Grup Bilişim Teknolojileri Türkiye'nin en hızlı ve güvenli call center hizmetleri sunmaktadır.

Sayfayı Paylaş