Üyeliğimin kapatılmasını istiyorum

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve İnteqral tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Sayın yöneticiler;Bodyforumtr sitesine bazı nedenlerden ötürü artık girmiyeceğim.Ve bu yüzden artık bu nick in bodyforumtr de üye olarak gözükmesini istemiyorum(Şahşıma ait özel bir nick olması sebebiyle).Gerekli işlemlerin yapılmasını sizden istiyorum...

Son düzenleme: 15 Aralık 2009
  2. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    buraya yazmak yerine herhangi birine pm atsaydın,niye buraya yazdın ki?

Setenay, Ünkut, umur35 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Bence en ufak bir tartışmada hemen gitmek çok saçma sonuçta hepimiz bu sityenin üyesiyiz ve belki kimse birbirinle hayatında bile karşılaşmayacak yani bu kadar duygusal davranmaya gerek yok şahsen beni ancak yönetim kovabilir bu siteden...Bu arada 2007den beri siteye uğramamış kişiler var sende öyle3 yapabilirsin bir bakmışsın 3 ay sonra gene yazmak isteyeceksin zırt pırt nick değiştirmek avatar değiştirmek iyi değil bence..

4. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Üyeliğim kapatılmış mı diye bakmak için uğruyorum gene biri birşey söylüyor.Arkadaşım;ben siteye geçenlerde girmiyeceğimi söyledim.ama girdim.Umur35 te beni sözümün arkasında durmamakla itham etti.Demin bir tartışma oldu ve artık foruma girmiyeceğim bu kadar basit.Bu sefer ise bunu ispatlamak,teyit etmek için bu bölüme açtım şimdi anladın mı?Ayrıca okaaan ben girmem diyorsam girmem,girmiyeceğim,forumlarda olmuyor zaten bu işler(body).Ayrıca fazla meşgulüm yakında kendi forumum açılacak(body üzerine değil)Üniversite hazırlık video anlatım,bilgisayar dilleriyle ilgili vs.Yani girpte 2 kelime yazacak zamanım olmuyacak.Öncesinde de öss var.Ayrıca yukarıdaki arkadaş msj yazında Umur35 beğenmiş teşekkür etmiş.Allah senin iyiliğini versin ne diyeyim:DPaso muhalefet.Herşeye karış.Nereye ne açacağımada karış.Pm atsam birileri beni birşeylerle suçluyor,böyle yapsam niye yaptın diyorsunuz.Neyse bir daha girip kapatılmış mı diye bakmıyacağım da çünkü çok geriyorsunuz hepinize iyi forumlar.

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bırakın bu polemikleri..kalanlar kazanır ve kazandırır..

sizler ve bizler burada birbirimizi yemek için değil insanlara faydalı olmak için buradayız..bunun ötesi var mı..ben insanlara , yenilere , bilimden uzak kulaktan dolma bilgilerden kurtulmak isteyenlere yardımcı olmak istemiyorum diyen gidebilir , ki gittilerde zamanında..
    yine genel konuşuyorum ki varsa bir problem yöneticilere iletin onlar çözerler..siz kendinizi boşuna yıpratmayın..insalarla uğraşan foruma faydalı olmayı bırakmış demektir..

Coyote, moqqlass, kevin ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  6. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/member.php?u=25690

İstatistikler

Son mesaj (bu konudaki mesaj) tarihi 15.12.09
    Son aktivite tarihi 21.12.09

7. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
  8. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    isteyen istedigi şekilde siteyi takip edebilir, bunu rencide etmek amaçlı bu şekilde yazılmasını dogru bulmuyorum.

Yanlış kimlikle yanlış suclamalar yapıyorsunuz, kimin ne yaptıgı başkalarını ilgilendirmez.

9. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Haklısın d wolf ama ben hıc bır yorum, suclama yapmıyorum artık farkettıysen.. Rencıde oluyorsa (!) bunun nedenı benım mesajlarım degıl kendısı dıye dusunuyorum..

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    umur35 bu başlıkta bir mesajını sildim daha önce..şu anda yaptığının barış ortamını artırmayacağının sende farkındasındır umarım..!

başlığı kilitliyorum..

Coyote bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş