Üyeler Nerede?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Atalay Yalçın tarafından 27 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Atalay Yalçın

Atalay Yalçın Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Foruma üye olmadan önce çok canlı sanıyordum ama 4000 görüntülenmiş konuya 10 kişi felan mesaj attığını görünce anladım. Üye sayısı çok fazla mesaj atan yok neden derdim bu video yükledim 103 kişi görüntülemiş daha cevap yok izlenme oranı 80 ama yazan yok.

2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Ben kendi adıma cevap vereyim. Barfiks videosu diye okuyunca kartal tutuşu kendine bide beline plaka bağlayıp falan barfiks çektiğini sandım. Öncelikle senin tutuş şeklinle spor yapmayanlar bile barfiks çekebilir yanlara hareketler yapma olayınıda az biraz barfiks çekerek yapabilir. Hevesin kırılmasın diye yorum yazılmıyorsa bunu olumsuzluk olarak algılama. Diğer konulara gelecek olursak hergün daha önce açılan benzer konuları açıp cevap isteyenlere cevap verilmemesi çok doğal armut piş ağzıma düş yapacaklarına forumu araştırıp okuyup cevaplarına ulaşabilirler.

3. Atalay Yalçın

Atalay Yalçın Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    barfiks videosu deyince ne anlıyorsun arkadaş hangisi dediğini yapmış forumdaki bütün barfiks çekenleri izledim çok az iyi var aralarında sadece kendi konum için demiyorum çoğu konu için çok az ilgi alaka var sırf protein tozu, yağ yakıcıyla alakalı bir ilerleme var.

4. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    bencede forumda aynı sorun var.daha çok uzun süredir forumda üye olan üyeler kaale alınıyor yeni üyelerin konuları fazla ciddiye alınmıyor diye düşünüyorum.forumda zaten başlık açtığım fazla yok konulara fazla cevapta atmıyorum zaten ben sırf kolumun kısalığı yüzünden orantı sorunum için bu foruma üye oldum onun içinde 1 konu açtım ama yardım 0 böyle bir konununda daha önce açıldığını zannetmiyorum doğrusu. birsürü konu açma gereksinimide duymuyorum. yada yazı şeklini biraz daha şekilli yazsam böyle birde resim koysam eminim birsürü cevap yazılır birde teşekkür edilme oranı var.

5. Atalay Yalçın

Atalay Yalçın Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    videoyu koymamın amacıda 1 sene önce çekmiştim zaten forumda ender kişiler hariç barfiks videoları berbat derecede, yorumlar uçmuş ama helal felan adam 10 tane çekiyo helal diyolar bende bunlara helal diyosalar banada birşeyler derler sandım ama şuan ki durumumla kartal duruş geniş bar nizami şekilde 20 şınav çekecem bakalım onada yorum gelmezse yeter artık :D

Sayfayı Paylaş