Üstadlardan Yardım !!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kingjames10 tarafından 27 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kingjames10

kingjames10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar, hocalarim baslayali 13 gun oldu kendimde gozlemledigim degisiklikler var ama gerçekten sabırsızım ve biran once kilo almak istiyorum. bazen moralim bozuluyor beslenme programim şu şekilde.

Sabah : 3 haslanmis yumurta 2 dilim beyaz peymir domates salam ekmekle beraber

Oglen: her hangi bir ev yemegi makarna pilav veya ıspanakla birlikte

Idmandan 1 saat once makarna

Idmandan sonra : tavuk şiş veya pirzola bulgur pilaviyla beraber

Yatmadan once:eek:mlet yumurta

Haftada 4 gun gidiyorum gitmedigim 3 gunde futbol idmanlarim var kendimde degisiklikler gozlemliyorum ama nedense sabirsizliktanmi bilinmez cok daha iyi olsun istiyorum. Sizce ayni bu programa devam edip yaza kadar devam etmelimiyim yoksa onereceginiz biseyler varmi idman olmadigi gunler futbol idmanimda kalori kaybi yapiyorum haliyle onuda yorumlarsaniz sevinirim.

2. zafer_zaferoglu

zafer_zaferoglu Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    13 gün ?
    Bu mesajı yazacağına önce forumda araştırma yap.
    Bu topic kilit yer.

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Aslında topik kilit yemeden şu "evde ne yapılmışsa yerim" olayını tartışsak. Öğrenci arkadaşların başlıca sorunu bu. Annem ne yaptıysa ondan biraz yerimle vücut gelişmez arkadaşlar, yemek yapmayı öğrenip kendinize cayır cayır et yemeği yapacaksınız.

sthammer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş