Üstadlar bir yardım edin lütfen (agrim var)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve chelseagrin tarafından 15 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. chelseagrin
    Offline

    chelseagrin Üye

    Katılım:
    17 Temmuz 2012
    Mesajlar:
    91
    Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Body'e başlayalı 3 ay oldu 2. ayımda kilo almama destek olsun diye hardline progainer ve arjinin almışdım , progainer bitti ve arjinine devam ederken gaspari aminomax 8000 kullanmaya basladim 4 gun once ve 2 gündür kalp cevremde sancı var ve yemek yerken agrı giriyor sebebi ne olabilir lütfen yardim bekliyorum (burasi hastane diil vb. yorumlar yapmayın bunun bende farkındayım sadece daha önce yaşamış olan varmı):(
     
  2. kro123
    Offline

    kro123 Yeni Üye

    Katılım:
    9 Nisan 2012
    Mesajlar:
    166
    Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    normalde progainer böyle yan etkiler yapmaz daha çok kaşıntı, sivilce gibi şikayetleri var progainerin ve aldığın arginin tamamen gereksiz 1 seneden önce tavsiye etmiyorlar hiç bir forumda hatta BB de bir eleman 6. ayında No Xplode kullandığını beslenmesininde iyi olduğunu söylemiş ama hiç bir etki alaadığını yazmış ağrı nın sebebi ise herkezin genetiği bir değildir bu olayı sadece supplemente bağlamamalısın hastaneye gidip test yapmanı öneririm
     
    chelseagrin bunu beğendi.
  3. chelseagrin
    Offline

    chelseagrin Üye

    Katılım:
    17 Temmuz 2012
    Mesajlar:
    91
    Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    önerin icin ve cevap verdigin icin cok sagol acikcasi gitmeyede korkuyorum cunku doktor buyuk olasilikla duyar duymaz supplementlere ve bodye baglicak olayi ve bu yüzden ailemle karsi karsiya gelip sporu zorla birakmama sebep olabilir . Ama bir şekilde baktırıcam ve önerinle arjinini bir süre kesicem
     
  4. seytantuyu
    Offline

    seytantuyu Özel Üye

    Katılım:
    14 Ekim 2009
    Mesajlar:
    1.611
    Beğenileri:
    1.153
    Ödül Puanları:
    123
    Arjinin vazodilasyona yardımcı olur. Yani damarları genişleterek kanın daha kolay ve hızlı akmasını saglar. Daha cok antrenman performansına yönelik bir ürünüdür ve kilo alımı ile cok fazla bağlantısı yoktur.

    Bahsettiginiz sancı durumu arginini yanlış kullanmanızdan kaynaklanmış olabilir.

    Ayrıca ne olursa olsun doktora gidiniz.

    Sonuçta korkunun ecele faydası yok.
     
    chelseagrin bunu beğendi.
  5. kro123
    Offline

    kro123 Yeni Üye

    Katılım:
    9 Nisan 2012
    Mesajlar:
    166
    Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    doktordan bu kadar korkmana gerek yok :) benim kolalrımda biceps triceps bölgelerinde sivilce çıkıyordu ailem bu olayı supplementlere bağladı hemen doktora gittim ve mantar olduğunu söyledi . Doktora kesin git supplementlerden bir şey çıkacağını sanmıyorum
     
    chelseagrin bunu beğendi.
  6. brhmcr
    Online

    brhmcr Guest

    En acilinden doktora gidip EKG cektirmeni ve supplementlere son vermeni tavsiye ederim.
     
  7. hogan
    Offline

    hogan Üye

    Katılım:
    6 Şubat 2011
    Mesajlar:
    826
    Beğenileri:
    1.251
    Ödül Puanları:
    103
    Ailende kalp hastası olan varmı çünkü hardline arjanini kutusuyla yesen öyle kalpte ağrı falan yapmaz.
     
  8. chelseagrin
    Offline

    chelseagrin Üye

    Katılım:
    17 Temmuz 2012
    Mesajlar:
    91
    Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    eczaneye sordugumda midene hasar vermis olabilirsin o yuzden yemek borusunda agri yapiyomus cok sicak cok soguk ve asitli birsey kullanma 2 hafta sureyle muhtemelen gecer dedi. birde doktora görünücem

    Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:50 ----------

    mide asiti dengesizlik yuzunden yukari cikmis ve yanma yapıyormuş gastrit baslangiciymis ve hap kullanmami önerdiler
     
  9. kro123
    Offline

    kro123 Yeni Üye

    Katılım:
    9 Nisan 2012
    Mesajlar:
    166
    Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Önceden gelen bir şey sadece supplementlerden değil yani . Geçmiş olsun
     
    chelseagrin bunu beğendi.
  10. brhmcr
    Online

    brhmcr Guest

  11. hakankabaoglu
    Offline

    hakankabaoglu Üye

    Katılım:
    25 Kasım 2011
    Mesajlar:
    524
    Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Korkup da hastaneye gitmemek kadar buyuk yanlis yok ülkemizde cok sık görülen bı durum bu özellikle çevremde de cok görüyorum doktor kötü birsey diyecek diye hastaneye gitmiyorlar.Arkadaslar ne olursa olsun var olan bı hastalığı hastaneye gitmeden öğrenebilir miyiz ?korkup gitmeyerek yok edebilir miyiz?eger gitmezsen Allah korusun birsey varsa bile daha da ilerleyecek.Bi akrabam idrarından kan geliyormuş sırf korkudan hastaneye gitmedi acitmiyor zarar vermiyor demiş oğluna 2 sene o kadar uğraştılar götürmediler en son yatağa düştü ambulans la gitti doktor cok geç kaldınız şimdiye kadar nerdeydiniz demiş.Ameliyat ta hayatı risk var demiş su an ölüm döşeğinde bu sadece bi ornek bunm gibi yuzlerce ornek vardir eminim.Erken teşhis in hayatı önemi var arkadaslar ihmal etmeyelim hayatimizla öderiz Allah korusun.O yuzden hemen hastaneye gitmelisin ayrica supplement kullanıyoruz diye basımıza gelen herseyi supplementlerden bilmemeliyiz.
     
    chelseagrin ve hogan bunu beğendi.
  12. chelseagrin
    Offline

    chelseagrin Üye

    Katılım:
    17 Temmuz 2012
    Mesajlar:
    91
    Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ben özellikle supplementlerden dememistim sadece kullandiklarimi yazdim ve bunlari kullanipta boyle bir etki goren varmi diye sormustum . korkum ise doktordan değil annemin yaninda onlari birdaha kesinlikle kullanma falan derse ve annemde salona gitmemi istemezse diyeydi ama birazdan hastaneye gidicem
     

Sayfayı Paylaş