Üst göğüs yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yalcin88 tarafından 18 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yalcin88

yalcin88 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba ;
    Ben 2-3 senedir basketbol oynadım ve fiziğim çok iyiydi basketbolu bırkatıktan sonra 65 kilo 1.77 boyum varken 1.80 boyum ve 75 oldum 77 e kadar çıktım ve 73e kadar geri düştüm bu zaman zarfında vücudum büyük ölçüde değişti sizce sebebi nedir değişti yide geniş bir şekilde açıklayayım ; orta göğüsüm den başlıyor üst göğüsümden boynuma kadar geri gidiyor ve alt göğüsümden adonis kasıma kadar da dümdüz gidiyor(tabii az göbeğimde cımkmış) sizce sebebı nedır alt göğüsümden itibaren vucudum az dışarıda alt gosumden uste kadar da geri geri gidiyor sanki şekille ifade edersem
    *********- boyun
    *********** - göğüs tarafı
    aynen böyle eskiden dümdüzdü vücudum şimdi nie böyle oldu üst göğüs kaslarımdaki problem nelerdir ? tekrar düz bir vucuda sahip olabilirmiyim cevaplarınızı bekliyorum birde bu kickboks ve body e başlayabilirim yada basketbola başlayabilirim sizce hangısınden devam edim fikirlerinizi söylerseniz sevinirim....
    Nette bulduğum bir fotoğraf
    [​IMG]bu tarz gibi bir sornum var üst göğsmden geriye gidiyor fotoğraftada gözüküyor sorunum budur :)

Son düzenleme: 18 Şubat 2013
  2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    bu fotodaki kişinin sorunu dik durmuyor. omuzları öne doğru yuvarlanmış. arka omuz ve sırt çalışır, dik durmaya alışırsa, bir miktar fazla kilosundan kurtulup, karın çalışmasıyla da desteklerse bir sıkıntısı olmayacak.

3. brhmcr

brhmcr Guest

-ÖNCELİK HAKKI İHLALİ-

Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş