Ürün konusunda bilgi ve destek

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve GokhaNl tarafından 2 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. GokhaNl

GokhaNl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    yazılım mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Merhaba arkadaşlar.

24 yaşında 170 - 74 ölçülerindeyim. Yaklaşık 1 senedir aralıklarla spor yapmaktayım. Yaptığım işten ötürü bir türlü aralıksız devam edemedim. en uzun 6 ay kadar bir süre aralıksız gidebildim. Tam bir vücut yapmaya başlamışken tekrar ara vermek durumunda kaldım. Haliyle vücut kendini saldı. Üstelik masa başı bir işte çalıştığım için de bir miktar kilo alımı oldu. Şimdi bu tarz destekleyici üründen hep uzak dursam da artık bir cesaret aşağıdaki ürünü sipariş verdim. Fakat yine de bu kadar ürünü bir arada kullanacak olmak korkutuyor biraz beni. Herhangi bir sağlık problemim veya alerjim bulunmamakta. Sizce ürünler benim için uygun mudur? Daha da önemlisi kullanım miktarı, sıralaması olarak eklemek isteyeceğiniz bir şeyler var mı?

Ürün linki yasak değilse : https://www.supplementler.com/urun/six-pack-kombinasyonu-5287

Yasaksa ürün linkini silip bilgileri elle de yazabilirim.

Cevaplayan arkadaşlara, teşekkürler.

2. GokhaNl

GokhaNl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    yazılım mühendisi
    Yer:
    istanbul

Konuya ek olarak arkadaşlar, spordan önce ve sonra olan ürünler dışında kalan takviyeleri spor dışı günlerde de kullanmamda sakınca var mıdır ? Yoksa sadece spor günleri kullanmamı mı tavsiye edersiniz.

3. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Bunlar cok gereksiz senin isine yaricak olan protein tozu 2-3 ay sonrada bcaa amino acid ve glutamin falan alirsin isini gorur zarar olarak ilac olmadigindan zararindan cok yarari olur.

Sayfayı Paylaş