Ürün Hakkında Bilgi...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Skyloard tarafından 25 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Skyloard

Skyloard Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba,vücut geliştirme hakkında en iyi bilgileri burada bulacağımdan eminim.
    Yeni başlayanlar kategorisine girmesemde (yaklaşık 3 yıl oldu) sizden bir konuda yardımını isteceğim;
    3 yıllık süreçte tamamiyle doğal besinlerle bu sporla uğraştım.Ancak artık gelişmemin yavaşladığını hissediyorum ayrıca kilo almakta zorlanıyorum (1.87 79kg yaşım:18).Bende protein tozu kullanmaya karar verdim.Bunu antrenörüme söyledim oda bana CRASH WEİGHT GAİN'i önerdi bu ürün hakkında birde sizden bilgi alayım dedim yardımcı olursanız sevinirim.

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kilo aldırıcı bir ürün.yani ağırlıklı olarak karbonhıdratlardan müteşekkil bir ürün.proteın tozu değil.hocanın elinde hazırda bu var sanırım.

3. Skyloard

Skyloard Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yazdıkların için teşekkürler.
    Yani kısacası bu ürünü tavsiye ediyormusun ihtiyacımı karşılar mı?
    Belirttiğim gibi şekilli bir vücuda sahibim ancak kilo alıp kaslarımı daha dolgun hale getirmek istiyorum.

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bunun için öncelikli olarak beslenmene agırlık vermen gerekıyor.durma noktasından sonra ıse weıder muscle volum yada mega mass 4000 veya gaın fast 3100 alabilirsin.bunlar kilo aldırıcı üründür.sadece weıder muscle volum diğerlerine göre daha ust seviyede bır urundur.

Sayfayı Paylaş