Ürünü tam alıyordum ki, buraya bir danışayım dedim.

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve Umtt tarafından 19 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Umtt

Umtt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Merhaba,

İlk kez bu tarz bir ürün alacağım için tereddütte kaldım. İlk deneyimim olacağı için yolun başında pişman olmak istemiyorum. 167 boyunda 78 kilo yağlı ve kaslı bir vücudum var, günde 6 saat orta ağırlıkta işte çalışıyorum (simit), ek olarak akşamları yarım saat kadar kardiyo yapıyorum(Dehşet bir terleme ile birlikte) ne yazık ki vücutta bir değişim olmuyor nedeni ise beslenmeme ne kadar dikkat etsem de öyle çok sıkı diyet yapamıyorum. Asıl önemli konuya gelecek olursak; Bu unsurları göz önüne alırsak aşağıda ki ürünlerden hangisi benim için en uygunu olur.

Muscletech Hydroxycut Hardcore Elite 110 Kapsül
    Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül

Universal Animal Cuts 42 Paket
    Hardline Form 3 Kombinasyonu
    Weider L-Carnitine Liquid 1800 Mg 20 Ampul
    Power System L-Carnitine 3600 Mg 20 Ampul

2. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar,

Bu verdiğiniz örnekteki ürünlerden bazıları ileri seviye sporcular için termojenik yağ yakıcılardır. Hydoxycut, Animal Cuts ve Thermo ürünleri termojenik yağ yakıcılardır. Sizin kullanımıza Karnitin ürünleri daha uygun olacaktır.

Weider L-Carnitine, Power System L-Carnitine ürünleri yerinde bir tercih olacaktır. Bunların dışında Hardline L-Carnitine ve Nutrade L-Carnitine ürünleri de herkes tarafından kullanılan, memnun kalınan ürünlerimizdendir. Bu saydığımız L-Carnitine ürünleri arasından bütçenize en uygun olanına ve tad konusunda kullanıcı yorumlarına bakarak tercih yapabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş