ÜRÜN KULLANIMI

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sezercoll tarafından 10 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sezercoll

sezercoll Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADAŞLAR MERHABALR ÖNCELİKLE .32 YAŞINDA 70 KG ERKEĞİM.BU HAFTA KAS ,KOL VE BİRAZDA KARIN ÇALIŞMAYA KARAR VERDİM.GÜVENDİĞİM BİR ARKADAŞIM TARAFINDAN YARDIMCI BİR KAÇ ÜRÜN ALDIM.
    ÜRÜNLER;
    HARD LİNE VMAX PROTEİN
    MHP MARKA GLUTAMİNE -SR
    BİRAZDA KERATİN
    ASIL SORUM ŞU OLACAK.
    BUNLARI NASIL NE ŞEKİLDE KULLANABİLİRİM.DOZAJLARI BENİM GİBİ İLK DEFA ÇALIŞACAK BİRİ İÇİN NE OLMALI..
    VMAX PROTEİN İLE GLUTAMİN FARKLI ŞEYLERMİ.BU 3 ÜRÜNÜ BİRBİRİNE KARIŞTIRIP İÇEBİLİRMİYİM.BU KONULARDADA BENİ AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM.TŞKLER..

2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Daha önce hiç bir spor geçmişin var BB üzerine?

3. sezercoll

sezercoll Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çocukluğumdan beri aktif spor(futbol,basketbol) yaşantım var.daha önceki yıllardada bady çalıştım fakat gerisini getiremedim.atletik bir yapıya sahibimdir.boyum 1.78

4. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    178 boy 70 kg olduğuna göre amacın kas geliştirmek.Anladığım kadarıyla spora ara vereli uzun zaman olmuş.Profesyonel olarak bu sporu yapan arkadaşlarımız ilk 3 ay suplement kullanımını önermiyor.Zaten daha önce yaptıysan bir beslenme düzenin mutlaka vardır, protein karbonhidrat alımı ile ilgili mutlaka bilgin vardır.Bence ilk 1-2 ay kullanma, vucudun iyice ihtiyaç olacak duruma geldiğinde kullanmaya başla.Kullanma şekilleri genelde kutuların üzerinde yazıyor, en azından hardline ın ürünlerini kullandığım için hardline da yazıyor onu biliyorum.Adını yazdığın her ürünün farklı görevi vardır ama sonuç olarak hepsi kaslar için faydalıdır.

5. sezercoll

sezercoll Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünlerin benzerlerini daha önce kullandım.pekte tadları hoşuma gitmez hatta zamanla burnumu kapatıp içiyordum.bu nedenle bu saydığım ürünleri dosajlarına göre karıştırıp tek parçada içmenin sakıncası varmı?

6. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    bence tek tek iç.

7. sezercoll

sezercoll Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları: