Ünlülerin dişleri neden bu kadar beyaz

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sarp ziyagil tarafından 8 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. sarp ziyagil

sarp ziyagil Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar bu ünlülerin hepsi dişleri bembeyaz inci gibi ve düzgün nasıl oluyor bu ya ben günde 3 kere fırçalıyorum yine sarı yine sarı

2. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Sadece fırçalama ile olmaz. Dış taşı temizliği, diz beyazlatma gibi tedaviler var. Ayriyeten ünlü diyorsun, ünlü demek para demek :D

abseto bunu beğendi.
  3. EST

EST Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Aynanin dibinden benimde az sariliklar cikiyor fakat selfie cekilirken bembeyaz. Kamera karsisinda unluler nasil diyor kamera beni sisman gosteriyor diye dislerde oyle beyaz gosteriyor ve dis kemiginin rengide onemli diyorlar seninki tam beyaz degilse istedigin kadar fircala yine olmaz.

4. Linea

Linea Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    İzzet Yıldızhanın dişleri nasıl : ) Selam ben yıldızhanın florasan dişleri :=)
    Tamamen yaptırıyorlar sanırım bir tabaka kaplatıyorlar ve bence fırçalamıyorlarda.

5. EST

EST Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Katiliyorum. Ekranin karsisina cikartmadan once cogu unlu bir takim yollardan geciyor onlarında işi zor .d

6. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Baştan sona yaptırıyorlar. Gülüş estetiği deniliyor operasyona. Çoğu ünlü bu estetik türünden yaptırıyor. Tabii biraz maliyetli

7. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Tahmini ne kadardır maliyet?

8. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Kişiden kişiye değişiyor bu durum sonuçta estetik herkesin diş ve çene yapısı tamamen farklılık gösteriyor ve operasyonda tek bir işlem değil bir çok işlem yapılıyor seanslara bölünüp. Gerekirse dişler kesiliyor eşitleniyor beyazlatmak için işlemler gerekirse implant vs. Annem yakın zamanda yaptırdı fakat onunki estetik amaçlı değil tedavi amaçlıydı çene kemiği erimesi yüzünden yapılması gerekti bir çok işlem gördü maliyet 5000 6000 tl civarında tuttu ama dediğim gibi bu operasyonun fiyatları dişlere kaplama falan yapılınca fiyat daha da artıyordur 10000 ve üzeri de vardır kesin bir şey söylemek imkansız o yüzden

Sayfayı Paylaş