Üniversitelerarası bilek güreşi turnuvası

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve Doğukan1226 tarafından 20 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Doğukan1226

Doğukan1226 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Buca/Şirinyer
    Bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi acaba nasıl katılabiliriz, yarışmalar nerde yapılıyor, klübe üye olma şartı var mı?

abseto bunu beğendi.
  2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Aynen 2 senw sonra bana da lazım olcak :D ve liseler arası varsa onunla ilgili bilgilerinizide paylaşırsanız sevinirim :)

3. Doğukan1226

Doğukan1226 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Buca/Şirinyer
    Liselerarasını ben az çok biliyorum :D iki sene önce ferdi olarak katılmıştım asfa spor kulübünün sayfasında gerekli belgeler falan yazıyordu. İlk önce il geneli orda birinci olursan kategorinde türkiye finaline gidiyordun. Sağda da solda da üçüncü olmuştum baya hırs yapmıştım seneye için hazırlanıyodum falan sonraki sene kuralları değiştirmişlerdi klüp sporcusu olmak gerekiyordu ve direk türkiye finali vardı sanırım ankaradaydı ondan dolayı katılamamıştım.

abseto bunu beğendi.
  4. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Anladım :) bende internette baktım haberler hep 2014 ün felan :D asfayıda gördüm de yeni yarışma göremedim hiç :) artık üniversiteye bakalım :D

5. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  6. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    aynen :( Valla yazık ya besyoya gitcem illa bir branş seçmek lazım. Powerlifting, bb, calishtenics, bilek güreşi ilgi alanlarım :D ama bunlarla ilgili bir branş yok. Sonra niye gelişmiyoruz :/ ülkenin spor anlayışı futbol basketbol. Sağlıklı yaşam deyincede koşu ve yüzme :D başka bir şey yok . Zaten bende atletizm veya yüzmeden bireysel spor olarak gireceğim. Takımsal olarakda futbol basket sevmiyorum ama bakcaz öyle bir spora artık :D

Darkmoon53 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş