Üniversitede 4-5 yıl boks

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve darius98 tarafından 6 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. darius98

darius98 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar merhaba ben 7-8 ay kick bok yaptıktan sonra bırakmak zorunda kaldım. Sağolsun hocamız iyiydi epey yol aldım boşa gidip gelmedim yani. Şuan 12 ye geçtim üniversitede hayalim 4-5 yıl iyi bir salonda boks yapmak amacım geleceğe yatırım yani mesale 40 lı yaşlarımda 2 tane tinercinin yada zibididen tenha bir sokakta dayak yemek felan istemiyorum yada bellimi olur beni bir gün ölümden kurtarır şimdi sorum şu kick boks temelime güveniyorum o yüzden yeni başladığımda alışma sorunu yaşamıyacam ve bu alacağım 4-5 senelik boks eğitimi hayatımın sonuna kadar etkisini gösterirmi yoksa 10 sene sonra herşeyi unuturmuyum?

2. Palker

Palker Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yanlış anlama ama ileriye yatırım olsun yok dayak yemiyim diye boks yapacak birinin psikolojisinin bozuk olduğunu düşünürüm. Çünkü bu çok saçma. Kafana birşey düşebilir diye tüm hayatın boyunca kask mı takıcaksın?

wallace ve cuteii31 bunu beğendi.
  3. cuteii31

cuteii31 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaş çok doğru cevaplamis :)

4. wallace

wallace Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Müthiş bi cevap.

5. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Kendini iyi hissetmek için böyle bir düşüncede olman gayet normal. Lakin kafanda senaryo oluşturmadan sadece sevdiğin için yapmanı tavsiye ederim. Bildiğin gibi bunlar çok hareketli, amatör düzeyde kalındığında da inanılmaz faydalı sporlar, kendi başına haftada 1 yapacağın pratik antrenmanlar ile ömür boyu kas mekaniğini ve kondüsyonunu bir nebze diri tutabilirsin. Tamamen bırakmak olmaz.

6. aLptekinOsman

aLptekinOsman Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Bende 8-9 ay kickboks muaythai yaptım ve bizimde hocamız baya iyiydi çok yol katettik. Benimde bu sene 12 bitti ve bende üniversitede boks yapmak istiyorum fakat benim hdefim profesyonel boksöz olmak. Dünya şampiyonu falan olmak. Kendinize daha iyi hedefler koyabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş