Üniversite Sınavı Tavsiyeler acil !

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve smallboy tarafından 22 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. smallboy

smallboy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    KKTC - İZMİR/BUCA
    Ben salona başlamayı düşünüyorum 11.sınıf oldum bu sene ve haliyle üniversite sınavına hazırlanıyorum eve 6.30 gibi geliyorum dershane dolayısıyla .. salona gitmek istiyorum fakat eve 6.30 gibi gelsem yorgun olacagım sonra salona gitsem daha beter olacagım ve bana ders çalışacak zaman kalmıyacak .. önerileriniz neler salona başlamak istiyorum fakat bunlar dolayısıyla karar veremedim ... kafa_duh

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
  3. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Hedefleri oğrenelim, yüksek de olsa 11. sınıfta zaman bulunabilir. salı perş cts güünleri gidersin 1 gün hafta sonuna denk getirmiş olursun geriye 2 gün kalır. Ben 3. kez gireceğim bu sene. Geçen yıl çok ders çalışmam lazım diyip gitmedim salona, her gün eve gelirken önünden gaçiyordum salonun. Gel görki haftada 3 4 saati çok gördüm ama daha fazlası boş işlerle geçti. Bu sene aynı hatayı yapmıyorum ve eylulde basladım salona tabi ben mezunum saat 1 de biter dershaneyle işim çoğu gün. Bakalım gidecek mi beraber gitmediğini anladıgım anda atarım dambılları elimden yoksa evde kalacaz :D bir de heves almak için 1 2 ay gidebilirsin daha 11. sınıfsın. Ben 12 ye baslarken tanıstım bu sporla 1 ay gittim yazım bıraktım. 12 bitince baslıcam dedim olmadı 1 sene de mezunda gitti 2 sene içimde kalmıştı toplamda :(

4. smallboy

smallboy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    KKTC - İZMİR/BUCA
    hedefim biyoloji veya genetik onlar dışında ziraat mühendisliği :) telefonumu aldıktan sonra deniy cem gitmeyi devam ettirebilirsem ederim :) yardımlarınız için çok sagolun çok sevindim .

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır.aciliyet , öncelik vb gibi sıfatları başlıkta kullanmak yasaktır

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş