Ücgen Vucut İstiyorum Yardim İceri Öneriler !

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve avarbeko tarafından 10 Mart 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. avarbeko

avarbeko Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    12
    Basliktada belirtigim gibi arkadaslar ücgen vucut istiyorum fit olmak kaslı olmak istiyorum ben 16 yasindayim lise ögrencisiyim kick boxa yazildim 3 hafta oldu P.tesi carsamba ve cuma 8.30 10.00 arasi eve dumbell aldim 2 adet 5 kg kendi kafama göre calisiyorum evde kosuyorum birseyler yapmaya calisiyorum yani sitede resimli anlatimli hareketler var onlara bakarak yapmaya calisiyorum bana bu iisin püf noktalarini verirmisiniz mesela (örnek veriyorum günlük 2 dk calisirsan 1 haftada belirtileri gormeye baslarsin)dk calismam lazim günlük önerilerinizi bekliyorum

Bu arada Ben 85 Kiloyum 1.76 boyum var daha uzunda olabilirim
    bench_Obench_Obench_Obench_Obench_Obench_Obench_Obench_O

2. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Hemen olmaz o işler.. Omuzları genişletip beli inceltirsen üçgen olabilirsin. Tabi buda 1 haftada olucak birşey değil.. Forumu araştırsan bulabilirsin..

3. avarbeko

avarbeko Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    12
    Bende biliyorum 1 haftada olmuyucagini örnek verdim ben orada bak iyi oku örnegin yaziyor sacma sapan yorumlar yapmayin konu ile ilgili yardim yapacaklar cevap yazsin !!

4. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    sakin ol şampiyon.

Bi kere gerçekten sağlam fit bi vücut istiyosan o iş evde 3-5 kglik dumbbellarla olacak iş değil.Eğer maddi durumdan sıkıntın yoksa salona gitmeni öneririm ordaki hocalar zaten çoğu konuda yardımcı olur.

ha ama eğer maddi açıdan sıkıntın olduğu için gidemiyosan forumu araştırman yeterli olacaktır ki zaten bu konunun yeri burası değil "Yeni Başlayanlar" kısmı olmalıydı.

Hymenalos, Valat ve avarbeko bunu beğendi.
  5. avarbeko

avarbeko Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    12
    dayi bi yardim et ya günlük ne kadar calisiyim hangi hareketlere calisiyim kac ayda sonuc alirim :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:54 ----------

ya kick boxada gidiyorum ben 2 si nasil olcak cok agir olur okulda var

6. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bu ne asabiyet. Adam doğru yorum yapmış. Önce saygılı olmayı öğren. Daha sonra üçgen vücut yaparsın.

Aslında sende haklısın forumda daha önceden konuşulmamış(!) bir konuya değinmişsin;üçgen vücut.

StreloK bunu beğendi.
  7. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    avarbeko bunu beğendi.
  8. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73

şimdi bunun gibi adamlar yüzünden liselinin adı çıkıyor.git araştır kardeşim boş boş konu açıp forumu kirletmeyin.ayrıca kimse bu konularada msj atmasın bence.şimdiye kadar forumda 1 kere bile konu açmadım sürekli araştırdım istediğimden fazlasınıda buldum zaten.

Hymenalos ve Danny Boy bunu beğendi.
  9. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Senden bi halt olmaz once Adam ol adam gibi konus

10. Efrahim

Efrahim Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Ankara
    Önce Sporcu Ol. Sporcu Nasıl Olunur Onu Öğren Sonra Üçgen Vücut Yaparsın. Kendine Saygın Olsun Önce, Sonra Başkalarına.

Ekşisözlükten Alışkanlık Yazmadan Edemem
    Liseli Detected Run Awaayyy!!!

Hymenalos bunu beğendi.
  11. ErtugrulPumP

ErtugrulPumP Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    43
    Bıktım bu dengesiz ergenlerden:(

Prometheus676 bunu beğendi.
  12. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    2 haftaya mıllet sana abı der 6 7 haftayada mr. olımpıa olursun merak etme :)

Zerk, Prometheus676 ve avarbeko bunu beğendi.
  13. avarbeko

avarbeko Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    12
    Ulan gevsekler sacma sapan yorumlar yapmayin yazmisim körmüsünüz veya hutta aklınızdan bir sorununuzmu var ?? gevsek gevsek yorum yapmayın adamlıgıda sizden ögrenmiyicem bana ergen liseli tarzi seyler söylüyenlere ulan gevsekler siz annenizin karnindan öyle ciktiniz dimi 20 yasinda felan ciktiniz annenizden a32

14. avarbeko

avarbeko Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    12
    Senin artisligin kime ???????
    Böyle artis artis konusuyorsun adamligi sendenmi ögrenicem sen adam ol önce gevsek gevsek mesaj yazmayin diye 20 kez tekrar mi edeyim olm yazmayin benim konuma gevsek gevsek mesaj ben buraya yardim almaya gelmisim adam gelmis bana garip garip seyler söylüyor forumu arastir vb seyler bende biliyorum arastirmayi belki arastirmak istemiyorum buradan yardim almak istiyorum olm yardim etmek istemeyen yazmaz saten gevsekmisin sen böyle seyler yaziyorsun yazmayin olm yardim etmek istemiyorsaniz yazmayin !!! sanki kafaniza silah dayadik yardim edeceksiniz diye saten Ec0 kardesimde cok saolsun verdi cevabi sizin gibi gevsek gevsek bos bos konusmadi en azindan

15. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Yonetimden ricamdir, yoksa forumun dibine kibrit suyu dokulecek bu gidisle, bir arkadas yazmis liselinin adi cikiyor diye, ergen ve ergen alti bolum acilsin bu memati bas lar orda takilsin...

---------- Post added at 00:19 ---------- Previous post was at 00:17 ----------

Konuyu acan ark. Hacisakir alip sirayla bicepsleri calistir devamini yazariz ok

mertcx bunu beğendi.
  16. mertcx

mertcx Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Perşembe günleri kurtlar vadisini kaçırma, üstüne de iki posta fight club at al sana üçgen vücut.

17. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    bel inceltme nasıl oluyor acaba ?

18. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    Tamam arkadaşlar yüklenmeyin.Arkadaş sabırsız biraz sanırım.Ama antreman yaptıkça hafif şişip vücudunun eve gidip döndüğünü görünce zorluğunu kavrayacak :)

19. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    sabır ve zaman en önemli faktör. ve bence bu ikisini öncelikle forumda araştırma yapmaya başlayarak kullan yanına da biraz saygı ve seviyeli konuşma ekleyebilirsin. forumda yazlıkçılar geliyor diye bir konu var onu da bir araştır istiyorsan biz salona bekliyorduk senin gibileri ancak burayı da boş bırakmıyorsunuz.

20. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    çok güldüm valla :D:D:D:D ayrıca vücut tipindende kaynaklanabilir üçgen vücut kimisinin beli ince olur omzu geniş kimisinin bel kalas omuzlar geniş(benim gibi :D) ayrıca kanat ve omuz başları vücudu üçgen gösterir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş