Üşenmek

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve MyShadowKing tarafından 11 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle herkeze merhabalar,
    Konu baslıgındanda anlaşılacagı gibi konu üşenmek.Ama bu üşenmek biraz değişik.Mesela benim yaşadıgım üşenmekten bahsedeyim . Malum ramazan yenı cıktım hatta ısten calısıyordum kendı kendıme spora gerı donmenın dusuncesıne dalmıstım.Herseyımle atılıcagımı felan spora bunları dusunuyordum bırden tembelliğim aklıma geldi.Yanı oyle bır donus yapmak ıstıyorum kı spora ıcımde herhangi bır kusku bıle olmasın . Sonra bu ıcımde yasadıgım üşenme duygusunu yenmenın yollarına taktım kafayı ve sızınle paylasmak ıstedım.Sızde neye nasıl usendıgınızı anlatırsınız ve bu usenmeye karsı bır yontem bılıyosanız paylasırsınız dıye dusundum :D Guzel bır konu olur umarım sımdıden tesekkurler .

2. brhmcr

brhmcr Guest

Hayallerim ve hedeflerimi düşünmek bile motive eder beni ve bunlara ulaşmamada üşengeçliğe yer yok.

3. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bırazsa oturmaktan oluyor su aralar hep oturuyorum .

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    vucudumu sanat eseri gibi şekillendirmek motive eder beni

MyShadowKing bunu beğendi.
  5. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Güçlü düşünmek lazım her zaman . Aslında nefsimiz ugrasıyor bızımle o basıt barajı aştıktan sonra gerısı gelıyor .

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:04 ----------

Oturuyorum derken demek ıstedıgım duzenım yok kendını saldın mı guzelde dusunemıyorsun :D

Duzen olması sart . Yaptıgın ıstede yaşadıgın yerdede .

Son düzenleme: 11 Ağustos 2012
    2157 bunu beğendi.
  6. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Sıcaklardan sıcaklardan banada oluyo :D

7. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Oda var ya kışın daha istekli enerjik oluyor insan :D .Bana kalırsa varya yazın sadece yüzülür :D

2157 bunu beğendi.
  8. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    1 metre ötedeki dumbbell'i almaya bile üşenen bir insanım ben:D

Ama hedeflerimi düşününce motive ediyor ve kalkıp alabiliyorum:D

sadıksaid ve MyShadowKing bunu beğendi.
  9. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Salonum uzak ve ulaşım sürem uzun olduğu için bende bazen gitmeye üşeniyorum, ama evden dışarı adımı atana kadar her şey tıpış tıpış gidip çatır çatır çalışıyorum.

2157, sadıksaid, MyShadowKing ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  10. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    yaşının genç olması önündeki zamanın bolluğu seni üşengeç yapıyor olabilir. ileride geçen zamanın değerini daha iyi anlayacaksın sevgili MyShadowKing.

2157 ve MyShadowKing bunu beğendi.
  11. GreenStreet

GreenStreet Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sistem Uzmanı
    Yer:
    İstanbul
    Aynı şekilde sıcakların da etkisiyle gitmeye baya üşeniyorum bazen.İşin yorgunluğu vs.Ama koşu bandının üzerine ısınmak için çıktığımda o üşengeçlik kalmıyor.Bence yaptığın sporu sevmek en önemlisi.Birde supplement olayı var.Ben genelde supplementleri motive için kullanıyorum :) . O kadar para verdim gitmezsem olmaz diye evden çıkıyorum gerisi ısınırken geliyor zaten :).

12. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Herkezin yorumlarına tesekkur ederım.

Haklısın abi doğdudur yaz ayları bıde ParZ o dedıgının aynın banada oluyor ama bu ramazan hep bosum kıloda aldım . Insallah ben ve kendı yasıtımdakıler zamanın degerını cok zaman sonra anlamayız . :D

13. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    İnsan kurdugu hayallerin peşinden gitmek zorunda değil.İnsanun kurdugu düşünceler hayaller onların yaşama sevincini arttırır.Kurduğun hayallere ve düşüncelere ulaşmak zorunda değilsindir...

Bunla ilgili süper bir konferans var Ahmet Şerif İzgörenin.Vakti olan dinlesin...Kişisel gelişim konferansıdır...

[YOUTUBE]w8DMr97k-4Q[/YOUTUBE]

https://www.youtube.com/watch?v=w8DMr97k-4Q

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:36 ----------

Önemli olan ilk adımdır :) Haklısın ParZ

Ben şahsen bunu pek beceremem :) Ama atacağım ilk adımdada mutlu olmak isterim.Boş işlere ilk adım atılmaz.Daima sakatlanırsın ilk adımda.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:39 ----------

Hiç söyleme surakings2 :)

Ama Allah'a şükür artık pek üşengeçlik kalmadı.

Fark ettimki bilgisayar üzerindeki oyunlar, yakın arkadaşlarla chat yapmalar beni üşengençliğimi arttırıyor...Bundan vaz geçtim ve hem chat yapıp hem bir şeyler öğrenip veya bir şeyler paylaşıpta yardımcı olabileceğim ve sevdiğim bir ortamın içerisinde olacağım bir yer bulayım dedim :) Orasıda burası oldu :) Sadece zaman geçirecek vaktin varsa üşengeç olursun diyerek son noktayıda koyuyorum :)

2157 ve MyShadowKing bunu beğendi.
  14. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Ben eski manitayı düşününce bi anda gaza geliyorum. Seninde böyle gaza getirebilicek insanlar varsa,bunu deneyebilirsin. + Motive edicek videolar izle,hedefini düşün.. Tabi sıcaklarda üşengeçlik oluyor,fazla tv de vakit geçirerek,aynı zamanda pc de uzun saatler oturmak. Adamı su içmeye bile kaldıramıyor. Ulabildiğince bunlardan uzak durmak lazım,gündüz çalışmak yerine gece çalışmak en iyisi.

15. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ahmet Şerif İzgöreni baya önceden izlemiştim Avucunuzdaki Kelebek adlı gösterisini.Asıl doğru olanı anlatıyor.Tum yorumlarınız ıcın tesekkur ederım belki bir insan değil ama video vesaire olabilir Suçiçek.Yaz aylarında aynen gece calısmak en rahatı.

sadıksaid benımde oyle bagımlı oldugum bır oyun vardı uzun zaman once . Kokten kurtuldum hesabı sılmıstım baslarda baya moralım cokmustu ama sonradan alısmıstım ve farketmıstım kı hayat boyle daha guzel.En rahatıda baş agrısının olmaması . :D

16. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    Ben oynamıyorum artık ama etrafımdaki arkadaşlar sürekli senin gibi bir oyuncu bırakabilir, mi? bu oyunu bu oyun için büyük kayıp filan diyerek beni gaza getiriyorlar ama biz gaza gelmeyiz ipragaza geliriz :D Ne başa geliyorsa hep bu arkadaşlardan geliyor zaten :)

17. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bazen üşeniyorum spor salonuna gitmeye kendimi yorgun hissediyorum 1kglik ağırlığı bile kaldıramayacağımı düşünüyorum fakat salona girdiğimde bir şeyler değişiyor kendimi çok güçlü hissediyorum ve antremanımı yapıp çıkıyorum

Sayfayı Paylaş