Üçgen vücut için program önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve erko merko tarafından 19 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. erko merko

erko merko Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar sizden üçgen vücut için sağlam bir program istiyorum, uzun zamandır bu sporla uğraşıyorum vücudum iyi sayılır fakat kanatlar ve omuzlar zayıf kaldı, ve çok kilo aldığım içinde belim kalınlaştı eskisi gibi değil. Sağlam bir program istiyorum tam olarak üçgen bir vücut için.

Hayalimdeki vücut bu:

2. bulent1

bulent1 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    sadece programla olmaz canım kardeşim. beslenme dinlenme ve aldığın ek supplementler önemli olan bunlar. yeni başlıyanlar için bir çok konu var onları değerlendir.

3. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Şöyle bir şey diyeyim üçgenlik sadece omuzla olmuyor genişleyen göğüs ve özellikle kanat kasları lazım çevremdeki çoğu kişi bu hataya düşüyor üçgen olmak için sadece omuz çalışıyor .

4. brhmcr

brhmcr Guest

Geniz omuz + saglam kanat + ince bel = ucgen vucut

Muzice aramaya gerek yok beslen, idman yap, dinlen,

unutmamak lazim ki herkesin genetik olarak yapisi farkli ve ayni hatlari yakalamayabiliriz, bu bizi pes ettirmemeli dha iyi icin mucadele etmeliyiz.

5. wurtz

wurtz Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bergama
    88 mesajı olan bir üyenin böyle bir başlık açması cidden garip. Bana kalırsa sorunuzu irdelemeniz gerekir öncelikle...

Sayfayı Paylaş