Özgüven problemi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ufkglsn tarafından 30 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Sende çok akıllısın dostum, yumruk atarak mı özgüven kazanacak arkadaş..

tetik34 ve actual1985 bunu beğendi.
  2. actual1985

actual1985 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Su testisi su yolunda kırılır gencler adam gibi durun yerinizde karsinizdaki adam değilse o zaman düşünün haksizliga uğramadi iseniz efendi olun gormezden gelin ,ne nice yiğitler harcandı bu yolda kendini nimet zanneden

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Semih kcmn

Semih kcmn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bisi demek istiyorum eger hakliysan alayina git ama ilk vurusu sen yapma cunki karsindakince once sen vurursan derki ben vurmicaktim der ve haksiz duruma dusersin benim okudugum okulda en az 10 kadar sikayetim var okuldan atilmak ole kolay deil sikayetim var ama hepsindede hakliyim ama once sen vurma o vurursada dal direk nefs-i mudafa dersin hakli cikarsin

TURKCELL T40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. tetik34

tetik34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yapın demek kolay , Vurduktan sonra korkmaktada haksız değil bende korkardım tabi biri bulaşırsa güçlüsü güçsüzü bulaşır ben şahsen birine uyuz oldum vurdum zaten ortamım kötüydü gitti ağlamaya 2 3 kişi hesap sormaya geldi onlarlada kavga ederdimde hırs yapıp birilerini çağırırlar okadarınıda özgüvenim yok . Arkadaşım felanda yok hep yanlız takıldım dahada uğraşan olsun istemedim millet artık bana acır hale gelmişti .yumruk at felan amaçsız cümleler ayrıca boks felanda insanı bu durumdan kurtarmaya yaramıyor.

Takmayın demeklede olmuyor bazılarına verilcek en iyi cevap susmak ama şunu bilin saf duranla herkez oyun oynar , kabullenmez.

5. Semih kcmn

Semih kcmn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yahu pisirik olmak en kotusu bi zamanlar bende cok tirsardim benden herkes harac keserdi aylik 100 tl aliosam 80 i onlara giderdi bi gun param yoktu vurdular bana sonra anladimki ben bunlari gozumde biyutmusum ve hirs yapip hepsinin sinifina gidip tekme tolat daldim simdi beni gorduklerinde yollarini ceviriyorlar

TURKCELL T40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Forum Kuralları Madde-25'e aykırı başlık!

25- Kavga önerisi istemeyin, öneride bulunmayın! Kavga etmek,dövüşmek,tehdit etmek,tabanca,silah,bıçak vb konuları içeren , bu konularda tavsiye isteyen, tasviye veren, özendiren mesaj ve konuların paylaşılması yasaktır.​
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş