Özel Muay thai dersine 2.ay gidemiyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ZWEX tarafından 1 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar 4 arkadaş Muay Thai hocasından özel ders alıyoruz aylık 150 lira neyse ben biriktirdim daha 4. antreman hoca eldiven bandaj için 85 lira istedi ve ben 2.ay spor parasını ayarlayamadım. Süper gidiyordu antremanlar ben gidemiyorum para biriktiremiyorum ailem destek olmuyor ben de antreman olmayan günler günlük işlere gideyim dedim ancak antremandan sonra kollarımı kaldıramıyorum zorlanıyorum. Neden böyle bitmek zorunda çok zoruma gidiyor ya içimi dökemiyorum arkadaşlarıma. Hayaller de suya gidiyor gibi ya hayırlısı.

2. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    yanlış anlamanı istemem ama bu kadar seviyorsan hafta sonu 2 gün bir işe gir en kötü alacağın para 40 tl 2 güne spor paranda çıkar bu kadarda mızmızlanmassın her şeyi ailenden bekleme destek vermiyorlarsa sen ipi eline al hayallerin varsa herşeyi yap sencede komik değilmi ailem destek olmuyor param yok diye gerçekten hayalinse vazgeçmek demekki sadece istek istekse zaten 3 4 aya bıkarsın o yüzden fazla takma :)

3. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Zaten bu ay parasını çalışarak çıkardım ancak antremandan sonraki gün çok aşırı yorgun oluyorum şuan para biriktiriyorum fotoğraf makinem var onunla fotoğraf çekiyorum parayla felan eldiven parası çıksın 2.ay parasını bayram harçlıklarıyla gidicem inşallah ama zor gibi olmadı pazar günü işe gidicem 45 lira günlük.

Sayfayı Paylaş