Özel Antrenör

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve jackas tarafından 14 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jackas

jackas Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba sitede arama yaptım ama hiç sonuç alamadım ve malesef google da bile çıkmıyor bizim ülkemizde pek yok sanırım bu tip şeyler ben istanbulda bilgili profesyonel özel fitness-bodybuilding antrenörü arıyorum.Sitede varmı bilmiyorum veya bilen varsa yönlendirebilirmi?

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.401
    Ödül Puanları:
    123
    Yeteri kadar aradığınıza emin misiniz ? Sitenin üstünde bannerı bile mevcut. Uzmanından kişiye özel program diye. Oraya tıklayın sitesine yönlenin.

jackas ve AngryHun bunu beğendi.
  3. jackas

jackas Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Evet reklamlara hiç dikkat etmediğim için onu görmemişim şimdi baktım iletişime geçicem teşekkürler,aslında birkaç tanede buldum google da araştırıp ama bana uzak ve aşırı lüks yerlerde hocalar ben daha çok çeşitlilik olsun iyisini bilenler vardır ve uygun olanı seçeyim diye yazdım bu arada avrupa tarafında taksimde oturuyorum

Son düzenleme: 14 Haziran 2012
  4. ttolga1111

ttolga1111 Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    zaten iyi bir hoca olmasa ona antrenörlük yapmak için belge vermezlerdi sen googlede arayacağına git istabulu gez spor salonlarına falan bak internete yazmıyolar

5. jackas

jackas Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bende kimseye kötü demedim zaten...antrenör içinde istanbulu gezecek vaktim yok bilenler vardır diye yazdım buraya

Sayfayı Paylaş