1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Özden Özdoğan 2001 Türkiye Şampiyonu

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve thymus tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0

2001 tekirdağ dünya şampiyonası milli takım seçmesi 90 kg türkiye şampiyonu.
    ÖZDEN ÖZDOĞAN ------ YANİ --BEN-- THYMUS
    SİTEDEKİ SORUMLU ARKADAŞLARDAN THYMUS İSMİMİN ÖZDEN ÖZDOĞAN OLARAK DEĞİŞTİRİLMESİNİ RİCA EDİYORUM BEN DENİYORUM BAŞARAMIYORUM BİLGİSAYARIM BİRAZ ZAYIF DA:)NEDEN THYMUS ÇÜNKÜ ANLAMI ÖZDEN DEMEK.

wahdet, redbaron_ ve grkszhrf bunu beğendi.
  2. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    ben daha iyiyim xD boy kac acaba? birde bu yarısmalara katılanlar suplement yaada stroid kullanabılıyorlarmı?

3. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Natural Body ve Body şeklinde ayrılıyor yarışmalar.Kullanıyorlar her ikisinide diye biliyorum.Naturalde kullanmıyorlardır ama.

4. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    178 cm--- suplementleri neden sordun anlamadım.onlar takviye ,steroit değil beslenme yardımcıları yani, steroit ise yasak test var.

5. apollo1315

apollo1315 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ne diyebilirizki tebrikler :D şimdiki resimlerinizide koyabilirmisiniz

6. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    yeni resimlerimi çeince koyarım

7. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    son bi soru daha kac senedır yapıyorsun? bende senın gibi olmaya calısıyorum ama askere gitcem gelınce isi buyultcem tabi. Birde sampiyon olcam diye mi basladın spora yoksa olesine merakından falanmı kac yasında basladın :D cok oldu sanırım ama son sorularım bunlar

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    nerdeki ismin değişmesini istiyorsun anlamadım..vereceğin bilgiye göre konu başlığını da editleyeceğim zira açıklayıcı değil..

ayrıca resimdeki vücuda ait boy,kilo,yaş,varsa yağ oranı ve ölçüleri eklemelisiniz..?

9. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    ben daha iyiyim derken :D:D saka galiba :D

10. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    avatar ismim değişsin demek istedim. (özden özdoğan)
    resimdeki yaş 26 . bugün 34. resimdeki kilo 87. 90 kilo yarışması.resimdeki kol ölçüsü 50 cm.

11. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    Hepsi gercek 83 cm kol var bende xD su olculerını beslendıgınıde yazsadı super olcaktıda resım koyup bırakmıssın meraklandırıyor ınsanı.

12. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    stonebabybody---bu işe 20 yaşımda asılmaya başladım.ondan öncede 1 kaç sene çaylakça uğraşıyodum.1995 senesinde müsabık olmaya karar verdim.ilk yarışmam 98 yılında avrupa millitakım seçmesi Türkiye şampiyonasında 90 Kilo Türkiye 3.lüğü--2000 yılında avrupa milli takım seçme şampiyonasında artı 90 türkiye 3. lüğü-2001 yılında dünya şampiyonası milli takım seçme müsabakaları 90 kilo türkiye 1.liği.---2004 yılı dünya şampiyonası milli takım seçme müsabakaları 80 kilo türkiye 2. liği.(son sorun olmasın merak ettiğini sor.)

13. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    sırt, özellikle alt sırt hariç vücudun oldukça iyiymiş. bir de memlekette her yarışmada yarışmacılar bronzlaşmaya önem vermiyor sanırım.

14. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    sırtıyla kollarının parcaları Arnoldla kıyaslanır cinsten nerdese. tabi Arnoldun vucudu o is icin yaratılmısım diye bagrıyor. Yanındaki yarısmacılar yanına bile yaklasamaz bence hatta son resımde sagındaki ve solundaki adamlar sadece koca bi kutle parcalanma cok az

Son düzenleme: 14 Aralık 2009
  15. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    yanımdaki dolgun adam fehmi kosovalı dünya mastır lar 2.si ve büyük erkekler akdeniz şampiyonu.o yarışa iyi hazırlanamamıştı.ben o yarışta boya falan kullanmadım.sadece solarium.evet o boyda o kilo da eksikler olması normal,zaten o eksiklikten dolayı overal olamamıştım.önder adsay olmuştu. oyarışa katılmış sikletlerinde şampiyon olmuş arkadaşlarım beni görünce hala o definisyonumdan bahsederler.resimler kalitesiz çok daha iyi görünüyodum.

16. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    thymus başarılarından dolayı seni tebrik ederim. Şu andaki form durumun nasıl, spora devam ediyormusun, hangi şehirdensin, birçok arkadaşımız senin tecrübelerinden faydalanmak isteyecektir. Ben hala seni müsabık olarak görmek isterim. Sağlıkla kal.

17. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    of sezondayım.kendimi hazır tutuyorum şartlar uygun olduğunda tekrar yarışlara döneceğim.SAMSUN dayım.bu spor benim hayatım.

18. cem_846

cem_846 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    yorum yapılmazki bu vücuda daha neyin yorumu yani: D

19. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    Bizde baska yerlerıne yaparız. Donun rengı ofsayt tırnaklar torpusuz ense trası berbat :D:D:D:Dhyper_:p kızdısan ozur dılerım Ozden

20. redblood

redblood Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Antalya
    tebrik ederim abicim gercekten takdire sayan bi spor kariyeriniz var, benim kisisel bi kac sorum olacak ben 3 yil once 1-1,5 sene kadar bu sporla ugrastim sonra universite baslayinca sehir degisikligi nedeni ile devam edemedim simdi tekrar basladim ancak ne varki benim amacim ilk etapta yag yakabilmek ben salon antrenmanlarima extra haftada 4 gun sabah kosusu ekledim"tekrarlarim 15-20 arasi"
    sabahlari 5 km mesafeyi sahilde 40 dk da aliyorum baya ter atiyorum bunun yaninda l-carnitine kullanmaya basladim 2 haftadir duzenli aliyorum su an icin iyi gidyor gibi gozukuyor kilo kaybim 3 kg 2 ayda
    sizin bana eklemk istediginiz bisey varsa duymayi cok isterim ya da tavsiyelerinize ihtiyacim olabilir boy 1.70 kilo 76 yas 24 beslenmemede ayrica dikkat etmekteyim aksam 18:30 son yemek vaktim sonrasinda sadece meyve ya da 1 bardak yarim yagli sut iciyorum simdiden cok tesekuur eder saygilarimi sunarim.... bu sekilde amacim eski fit goruntume kavusabilmek tekrar kendimi eskisi gibi iyi hemde cok iyi hissedebilmek

Sayfayı Paylaş