Östrojen

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve muxo tarafından 12 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. muxo

muxo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    arkadaşlar benim cinsellikle ilgii birsorunum var cok fazla cınsel ıstekduyuyorum.Kız arkadaşımda her zaman onaylamıyor ve ben bunu nasıl bastıracagımı bilmiyorum acaba testostoron erkekde cinsel isteki artıtırmış ya ös
    trojende tam tersinimi yapar yaptırsam iğnesini gecermi bu durum? :cry:

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    tabi yaptır.bir süre uyguladıktan sonra ertesi sene eminim sütyen takmaya başlarsın.hormonal denge ile oynanacak sevıyede girişimlerde bulunma.enerjini farklı şekillerde kullanıp harcamaya çalış.

3. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    1-Birçok erkeğin arayıpta bulamadığı şeydir yüksek testesteron :!:
    2-Hormonal denge bozuklukları düşündüğünden çok daha kötü sonuçlar doğurur.
    3-Zaten her kadında belli oranda testesteron,her erkekte belli olaranda östrojen hormonu vardır.
    4-Sen sen ol hormonlarını çomaklama.Guardbody'ninde dediği gibi enerjini farklı alanlarda harca...

4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Ya da kendi enerji seviyene uyumlu bir kız arkadaş bul...
    Emin ol, herkesin bir alıcısı vardır, yurdumdaki tüm kızlar frijit değil, seninde pilini bitirip daha fazlasını isteyecek birileri var, iş ki yollarınız keşissin...

5. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Eğer gerçekten teston yüksekse başkalarının yıllarca çalışıp yaptığı vücudu bi kaç ayda yaparsın,hem de daha iyisini emin ol buna,ayriyeten vücudun kolay kolay yağ tutmaz,forumda bas bas bağırılan genetik faktörünün altında yatan en önemli sebep yüksek testo oranı değil mi zaten?Aman kardeş,hormon dengeleri çook hassas,bi bozarsan.. aman diyim.Cacık gibi sulanmış,göğüsleri sarkmış,yağlı ve fatih ürek kıvamında bi adam olmak istiyorsan östrojen al tercih senin :?:

6. Beatboxer

Beatboxer Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Enerjini spor salonuna harca...Faydasını çok iyi göreceksin...

7. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Ayrıca Testesteron seviyesi yüksekler içerisinde tek değilsin..

Bayan olmama rağmen benimde testo seviyem yüksek :lol: :lol:
    Geçen gün yaptırdığım test sonuçlarında 71.19 çıktı.Normal değerleri 9-56 ng seviyesindeyken ben değerlerin çok üzerindeyim :D:D

Ama Dr.çok uzun boylu bayanlarda birde sportif aktivitesi fazla olan bayanlarda yüksek çıkmasının normal oldugunu söyledi. Napiim yani şimdi yüksek çıktıysa intihar mı edeyim :lol:

Karasan ne güzel sölemiş,memlekette cinsel doyumsuzluğu olan bol östrojenli hatunlar var :D

8. Gentleman

Gentleman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bu Testesteron ölçümleri hangi sağlık merkezlerinde yaptırılabiliyor arkadaşlar?

9. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Yalniz bir hatan var Babe Shaq, kadınlarda da cinsel isteği testosterone miktari belirler.
    Yüksek testosterone her iki cinstede cinsel istegi arttirir.
    Ancak soylemlerde bir hata var, cinsel arzunun yuksek olması kas yapmayı kolaylastıran bir gosterge degil.
    Vücutta tek bir testosterone değeri yoktur, total testosterone, plazma düzeyinde testosterone şeklinde değişik değerleri var testosterone seviyesinin.
    Çok detaylı bilgi sahibi değilim, ancak kas yapmayı kolaylaştıran testo seviyesi yüksek olup, cinsel istek normal ya da düşük olabilir.
    Ya da tam tersi, cinsel istek yüksek olup, kas yapmada baskın olan testo seviyesi vasat ya da düşük olabilir.

10. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Ölçümü yaptırmak kolay, herhangibir laboratuarda yaptırılabilir, 300 ytl. civarı bir ücret verildikten sonra :D

11. Gentleman

Gentleman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    300 mü? Vazgeçtim :)

12. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Sevgili Karasan,az önce antrenmandan yeni geldim ve yanlış birşey yazmamak için DR.uma sordum bu konuyu..
    Ve şuraya vardık ;(Anlaşılır dilde özeti)
    Vucuttaki testo değerlerinin çeşitliliği konusunda mutabıkız..Evet testo Cinsel arzuyu her 2 cinste de arttırıyor.Erkekler testoyu %80 testislerden üretiyor fakat kadınlar testoyu %20 böbrek üstü bezlerinden sağlıyor.kadındaki Kas yapılanmasını biraz daha geri plana atarak öncelikli görevi olan cinsel isteği doğrudan etkiliyor.Bu da kromozomlarla ilgili bir durum.Ayrıca besin ve kolestrol değerleriyle yakından ilişkisi var bu hormonların.
    Cinsel isteklilikle kas yapılanmasının tabiki alakası yok.Ancak kadındaki değerlerde total seviye baz alınıyor.Çünkü testo değerlerinin çeşitliliği kadar östrojen değerlerinin de çeşitliliği söz konusu.

Senin bahsettiğin "kas yapmayı kolaylaştıran testo seviyesi yüksek olup, cinsel istek normal ya da düşük olabilir." ya da tersi olan mantalite kromozomlarla paralel bi durum.Aynı cümleyi Kadınlara uyarlayarak da kurabiliriz..

"kas kaybını kolaylaştıran östro seviyesi yüksek,göğüslerde büyümeyi sağlayan östro seviyesi normal ya da düşük"şeklinde...

Gene çok uzun yazdım..Umarım bir yere varabilmişizdir. :) ;)
    Ayrıca Dr'un çok uzun boylu bayanlarda birde sportif aktivitesi fazla olan bayanlarda testonun yüksek çıkmasının normal oldugunu söylemesinin mantığıda yukarda yazdığım cümlelerimle ilişkili..

13. Beatboxer

Beatboxer Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Yok...İntihar etme de...Sakal filan olmasın... :shock: :D

14. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Yok artık beat ..töbe töbe yaa..

:D

Erkeklerin ürettiği seviyede değil benim testom..Bayanların ürettiğinin biraz üzerinde.. Erkek seviyesine yaklaşmaya daha çooooooooooooook yolum var.. :D

15. Gentleman

Gentleman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Sen de bu teste 300 ytl mi verdin? Ben de yaptırmak istiyorum, meraklandırdınız adamı şimdi.

16. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Hyr.. Sağlık karnem saolsun :D
    Sağlık karnen varsa hastanede kan tahlili ile birlikte testesteron ya da östrojen sayımı yaptırabilirsin. ;)

17. Gentleman

Gentleman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    O zaman çok iyiymiş, sevindim bak buna. Sağol! ;)

18. Mpoison

Mpoison Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Hormonel dengeleerle oynaama ihitmali bile nasıl düşünülür anlamıyorum arkadaşların dediği gbi enerjni başak türlü harca yoksa una giderken arpadan olacaksın...

19. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Ha şöyle yaa,doğru yolu bulmana sevindim,erkek adamın ne işi olur östrojenle :)

20. ONR

ONR Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Östrojen almak mı,kafayı mı yedin?Burası tımarhaneye dönmeye başladı.Abartısız söylüyorum 1 seneye kalmaz,90-60-90 olursun.Cinsel tercihlerin bile değişebilir.Aklının ucundan bile geçirme.Aşırı derecede cinsel istek duyuyorsan bir üroloğa git.Sana bir ilaç yazar 1 haftada hiçbirşeyin kalmaz.

Sayfayı Paylaş