Önkolu geliştiren yeni bir hareket buldum!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve saratoga tarafından 18 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. saratoga

saratoga Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sadece ön kolu vuran hareketleri daha önceden biliyoruz, avuçiçi aşağıya bakacak şekilde dumbellı sağa ve sola çevirmek vs gibi bir sürü varyasyon var, geçen gün benim uyguladığım hareket ise şöyle:

Ağır bir dumbellı alıyoruz, 20kg veya 15kg olabilir, kolumuzu aşağıya sarkıtıp dumbellı yine sağa ve sola çeviriyoruz (dumbellı yere temas ettirmeyin,oturarak daha rahat yaparsınız) hareket çok kolay gelebilir aslında ama 10-15 tekrardan sonra ön kolda süper bir kasılma ve yanma yaşıyorsunuz ve üç günde gerçekten fark etti, kendimde direk denedim bu hareket hem elin kavrama gücünü ve özellikle ön kol gücünü geliştiren bir şey sanırım, deneyin farkı göreceksiniz derim

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    sultanmehmed bunu beğendi.
  3. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    http://www.dailymotion.com/video/xav1m5_bilek-ycin-dambylla-ayyrlyk-cevirme_sport bu hareketi kast ediyorsunuz galiba.bilek güreşçileri yapar genelde bu tarz hareketleri.

4. saratoga

saratoga Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar dikkat edin bu hareketlerde kolun duruşu farklı,ben kolunuzu aşağıya sarkıtın diyorum, sandalyeye oturuyoruz, ağır dumbell alıp kolumuzu dumbell yere değmeyecek şekilde bacaklarımızın arasından sarkıtıyoruz, başta kolay geliyor hareket çünkü kol sarkıyor sadece dumbellı çeviriyoruz ama tekrar arttıkça güzel kasılma oluyor ön kolda.

5. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Bilekle çekiç vurma hareketi var en iyisi o bilek için.

Sayfayı Paylaş