Önerilerinizi Bekliyorum Arkadaşlar..Kararsızım!?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve WinqSaber tarafından 24 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. WinqSaber

WinqSaber Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar; Yaklaşık 10 senedir kilo problemim var:( Geçtiğimiz 3 ayda 20 kilo kadar verdim ama galiba verdiğim bu kilo kas ve su kaybından kaynaklandı. Şimdi vücudum oldukça yağlı ama yapı gereği biraz iri kıyım biri olduğumdan çokda abes bir görüntüm yok ( göbek hariç :) ). Güç olarak çok yetersizim bu kayıplardan sonra.10 kiloyu kaldırırken bile zorlanıyorumweightlifter Galiba yıkıma uğradı kaslar. Benim sorum şu; salona yazılacağım pazartesi veya salı. Body Building yapıp kas kütlesini mi geliştirmek mantıklı yoksa cardio yaparak yağlardan kurtulmak mı mantıklı :confused: Kullanmam gereken supplementler neler olabilir ? Beslenme şeklim nasıl olmalıdır ? Takribi bi 10-15 kilo fazlam kaldı vücuttakafa_ . Forum üyeleri arkadaşların ve özellikle HOCA'larımızın önerilerine ihtiyacım var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Not: Pazar hariç haftanın 6 günü 16:00 - 01:00 arası çok hareketli bir şekilde çalışmaktayım..

Boy: 1.78 cm
    Kilo: 97
    Bel: 103-106 cm arası galiba (cok fena cok )duh

Son düzenleme: 24 Haziran 2010
  2. WinqSaber

WinqSaber Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar öneri lütfen :(

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.705
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    şimdi fazla kilon varsa önce onları vermeye calıs kardıyo agırlıklı antreman yap yaglarını verdıkten sonra kas yaparsın kardıyo yaparken kılo verırken kasda kaybedıyor ınsan ama cok fazla etıyormus proteın agırlıklı beslenırsın bende evde calsııyorum once vg yapıyorum sonra 45 dk kosu bandı hem kılo verıyorum hemde kas yapmaya calısıyorum

WinqSaber bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş