1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Önerilerinize ve Bilginize Açığım ?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve CruelKing tarafından 29 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CruelKing

CruelKing Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Vize-Final
    Yer:
    Bursa
    Sabah uyandığımda süt yulaf içine yarım ölçek bsn whey protein vanilya sonrasında 4 yumurta kara buğday ekmeği fıstık ezmesi lor peynir vs.

Öğlen olmadan su ile bir bardak Bsn whey

Antreman öncesi 13:00-13:30
    2 ölçek gaspari super pump
    İçinede weider pure creatine tek bardakta karıştırıp içiyorum.

Antreman(14:00-14:30) hemen sonrası (15:30-16:00)

Haplar
    B,C,Cal&Mag ve Omega 3
    Gaspari BCAA (Hardline Amino 9000 Kullanıyordum bitti.)

Toz
    Mustletech NitroTech 1 Ölçek
    Gaspari L-Glutamine 1 Tatlı Kaşığı

1 saati geçirmedende yemek yiyorum.
    Bsn Whey Proteini Günde 3-4 Ölçek kullanıyorum.

Sizce doğrumu ilerliyorum ? her antreman daha ağır yapmaya çalışıyorum 4x8.
    5 gun 2 şer kas grubunu çalıştırıyor hemen hemen hergun karın çalışıyor 5 er dk koşu ile başlıyorum. cumartesi pazar cardio.
    Şuanda kilo alma çabasındayım yani bulktayım ilk kez basladıgım için yavas oluyor sanırım 82den 90 a çıktım fazla yaglanmadım herhalde sanırım tam bulk mu onuda pek bilmiyorum bu halim.
    Amacım yarışmalara katılmak.Önerilere açığım.

9. Ayım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:51 ----------

2. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    şimdi konu yarışma olunca hersey daha farklılaşır tüm herseki unutman gerekebilir sadece kullandıgın supp lar hakkında bilgi vermissin beslenmen hakkında bilgi yok ve bu işte çok agır basmak onemli degil açıyı bozmadan adeleyi doyurmak önemli husus yarışma düşünüyorsan bir yarışmacıdan destek alman lazım ve sabit bir kişiyle ilerlemeni öneririm genel olarak fizigin iyi ama girebilcegin yarış welness gibi gözüküyor suan gerisi için eksiklerin çok.

3. CruelKing

CruelKing Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Vize-Final
    Yer:
    Bursa
    9. ayım olduğunu tekrar hatırlatıyorum ve eksiklerin çok derken kastettiğin önemli eksikleri söyler misin biraz ?

4. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    yarışma düşünüyorum demişsin bende yorumumu yaptım hacim olarak ufaksın ne klasmanda yarışıcanı söylesen daha mantıklı olur yapıcagım yorumlar

5. CruelKing

CruelKing Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Vize-Final
    Yer:
    Bursa
    Yaşım 19 boy 182 kilo 90
    9.ayım 104 kiloyken basladım ve gecen aya kadar 82 idim hacim için ugrasıyorum ve yukleniyorum beslenmem biraz dengesiz okulumdan dolayı bunu toparlamaya çalışacağım gençler statüsünde olacağım bir kesin olabildiğince hacimlenmek istiyorum yani 75 kilooya giricem diye kilo vermek değilde hacimlenebildiğim kadar hacimlenip öyle karar vermek istiyorum kilo alıyorum min düzeyde yağ ile birlikte.
    hormonda kullanabilirim ama erken söyledikleri için biraz ileri attım şimdilik hedefim kaloriş diyeti olacak.

hep protein diyeti yaptım öunkuhep kilo vermek için ugrastım şimdi ise hacim için bol kalori arıyorum bu konuda tökezledim biraz bugun bir kaç yeni fotagraf alacağım salondan burdan paylaşacağım.

6. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    boyuna göre gençler +75 de şansın olabilir ama sunu bilmen gerkiyor oraya kimse normal girmiyor cünki definansyon döneminde adeleyi korumak çok zordur kg almak öenmli degil önemli olan fazla yaglanmadan kg olmak en kötü definanston döneminde yaklaşık 10-15 kg verilir suyu kestigin anda 3-5 kg arası gider ona göre hesaplayıp ilerlemen gerekiyor suanki hacminle zor dostum fitness klasmani falan olabilir yada wellness çok ciddi rakiplerin olucak cunki benim tavsiyem beslenmeni düzenlemek supp larını dogru zamanda uygun mıktarda almak o makinelerdeki yağ oranlarınada inanma :)

selim4141 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş