Önerilerinize ihtiyacım var.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Amrenz tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Amrenz

Amrenz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Selamlar abilerim ablalarım.

16 yaşında bir lise öğrencisiyim 1.82 boyum 59 kilom var tahmin ettiğiniz gibi çok inceyim elbiseler bile üstüme oturmuyor.Bileklerim incecik hiç yağ yok.Fakat fitnessa başlamak gibi bazı fikirler aklıma geldi.Okulların kapanmasından 1 ay once ve yaz tatili dahil olmak üzre 4 aylık sıkı bir çalışma yapmak istiyorum sizce 4 ay içinde nasıl bir değişim gözlemlerim.Siz başladığınızda nasıl olmuştu ? Bu arada başladığımda bana protein tozu önerirlermi ? Dediğim gibi çok zayıfım bana biraz önerilerinizi sunarmısınız ?

2. profbodyci

profbodyci Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    1.Si bu spor 4 aylık spor değil .Bu bir yaşam tarzıdır . Mevsimlik body olmaz yapacaksan her zaman yapacaksın
    2.si 3 aydan sonra protein tozu kullanılmalı diye bir yazı okudum forumda sen bu işi 4 ay yapacam diyosun yani protein tozunu boşver
    3.sü de 4 ayda vücudun da gelişmeler olur tabiki ama senin beslenmen vb şeyleri bilmezsek bu gelişmenin ne kadar olacağını söyleyemeyiz

3. Amrenz

Amrenz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Hayır 4 aylık yapmayacağım eğer bana katkı sağlarsa ve vucudumda iyi şekilde bir sonuç alırsam tabiki sporumu her zaman aktif olarak yapacağım.Sadece sizden bilgi olarak vucudumda nasıl değişiklikler olur sizde nasıl oldu şeklinde siz nasıl beslendiniz bişey kullandınızmı şeklinde bir soru yönelttim pek iyi anlatamamışım istediğimi :)

4. profbodyci

profbodyci Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    Eğer her ay sonunda benimki fotoğrafını çekersen sende anlarsın.Bu sporu yaptıktan sonra kendini zinde hissedeceksin her zaman daha sportif olacaksın ve tabiki vücudun şekillenecek ve daha iyi olacakk ama 4 ayda vücut kendini toplar ama çok aşırı kas yapamazsın Çünkü,: BU SABIR SPORUDUR .

Protein tozunu ise şuan boşver ilk önce biraz bir ilerleme kaydet.

Derdin kilo almaksa bol karbonhidratlı bir beslenme programı ile bunu çözebilirsin :)

Başarılar....

Amrenz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş