Önerileriniz.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve BassHunter tarafından 9 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Protein tozları ile ilgili çok yazılıp çizilmiş. Ben kullanan arkadaşlardan önerilerini almak istiyorum. Zira eylül başlarında sporda 3. ayımı bitirmiş olacağım. Duruma göre protein tozu kullanmayı düşünüyorum. Bunu istememin 2 sebebi var.

1) Okulun başlamasıyla beslenmeme yapacağı katkı tartışılmaz (pratik)
    2) Kilo alma amacıyla başladım. Amacıma uygun bir ürün.

Yurtdışından siparişle gelecek ürünlere pek sıcak bakmıyorum. Gerek okuduğum kadarıyla yurtdışı alışerişleri zorlaşmış(gümrük vs.) gerekse yaşımın 16 olması. Bu nedenle tavsiyelerinizi elden alabileceğim veya rahat sipariş verebileceğim platformlardan yaparsanız sevinirim. Bu bilgiyi aylar önce almak istememin sebebi ileride ani bir karar vermeden şimdiden araştırarak almak. Öğrenci olmama rağmen fiyat konusunda endişeli olmayın madem sağlığımı etkileyecek parayada kıyabilirim. Sonradan pişman olmaktan iyidir.

Not: Bu bir karalama veya reklam kampanyası değildir.Kullandığınız ürünlerin iyi ve kötü yanlarını bununla beraber kullanmamı tavsiye edip/etmediğinizi yazarsanız çok yardımcı olursunuz. Şimdiden teşekkürler.

2. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Öncelikle burada bir 3. ay bitirildikten sonra protein tozu alınmalı diye bir hurafe dönüyo bunun hiç bir mantığı temeli yok onu söyliyim sana , bence başlar başlamaz alınmalı en başta almak daha iyi , hiç spor yapmasanda günlük protein alımının yetersiz olduğunu düşünüyorsan alabilirsin . Senin durumundakilerin yaptığı en büyük hata sadece fiyata bakarak ürün almak . Bu hatayı yapma Optimum Gold , Gaspari Myofusion veya GNC QNT Metapure almanı öneririm .

BassHunter bunu beğendi.
  3. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkür ederim. Ürün isimlerini not aldım araştırırım. Başka kullanan kişilerin görüşlerini almak isterim.

4. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Nitrofull en kolay ulaşılabilecek ürüne benziyor fakat kullananlar hiç memnun değil. Kolay ulaşılabilecek ürünler tavsiye edebilir
    misiniz?

Sayfayı Paylaş