Önerileriniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Dasilvia tarafından 30 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Dasilvia

Dasilvia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık 4 aylık bir süredir salona gidiyorum, bazen sınavlardan bazen diğer sorunlardan dolayı 1 2 hafta ara verdiğim de oldu, yüksek oranda düzenli gidiyorum diyebilirim.

180 boy 100kg bel civarım 115cm, çalışmaya başladığımda bech değerim 30lb iken şimdi 120lb ye çıktım, ağırlık artışında yani güç artışında bir sorunum yok bütün mesele bel civarı incelmede. 20 dakikalık kardio için bisiklet sürüyorum interval programda. Beslenmeye de dikkat ettiğim halde yağ yakımı bi türlü olmuyor 4 aydır aynı bel ölçüsü normal midir? Kilomda sabit yapabileceğim bir şeyler vardır elbet.

Supp. olarak kullandığım tek şey idmanlardan önce 3 ölçek ALCAR L-carnitine

Şimdiden teşekkürler.

2. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Belinizi eritebilmek için en azından yarı diyet yapmanız gerekir şeker,yağ ve tuzdan uzak durursanız cardio'yu toplamda 30dakikaya çıkartıp bir de 5 dakika kadar sopa çevirme eklerseniz daha kolay şekilde eritebilirsiniz. Ama bulk dönemdeyseniz definasyona kadar sabredin.

3. Dasilvia

Dasilvia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Forumda araştırdığım kadarıyla Bulk dönemi için diyorum, bu döneme girmeme hiç gerek yok zaten yeteri kadar kiloya sahibim. 100 kiloyum ve %29 yağ oranına sahip olduğumu öğrendim. Sanırım bundan sonra artık dediğiniz Definasyon dönemi başlıyor.

Söylemiş olduğunuz yarı diyet programını 2 aya yakın süredir uygulamaya çalışıyorum, önümüzde ki 2 hafta 30 dakika kardio ve 5 dakika sopa çevirme programını uygulayarak sonuç görmek en iyisi sanırım şu an.

4. Dasilvia

Dasilvia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aklıma gelen bir program şeklini sizlere sormak istiyorum,

Çalışmadan önce 5 dakka bisiklet sonrasında, yapılacak hareketler X Y Z T olsun.

Başlamadan önce 5 dakka bisiklet ardından X hareketi bitirdikten 2 dakka sonra 5 dakka bisiklet sonra Y hareketi ...

Yani hareketler arasına 5 er dakikalık bisiklet konulsa, yağ yakımı bir yana herhangi bir fayda ya da zarar durumu nasıl olur? ilk gün denediğimde aşırı ter atımı oldu hiç yorulmadım.

5. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Terlemek yağ yakımının bir göstergesi değildir öncelikle bunu söylemeliyim.
    Ya her ağırlık antrenman sonrasında 20 dakika kadar cardio yapın, yada 1 gün ağırlık 1 gün cardio ve mide şeklinde çalışın ben çok etkili bir sonuç aldım diyebilirim.

6. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    bulk programlı define besin yaşamı lazım sana
    kas kütlesi oluşmalı ayrıyetten kilo verilmeli

7. Dasilvia

Dasilvia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

"bulk programlı define besin yaşamı" nasıl oluyor?

8. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    programın 3*8 yada 4*5 gibi olur
    ama diet yaparak ve alacağın supplementlarda bu doğrultuda olur

Sayfayı Paylaş