1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Önerileriniz ve yorumlarınız....

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve kint tarafından 3 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. kint

kint Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba.Bu siteyi yeni keşfettim,gerçekten çok faydalı ve bilgilendirici mesajlar var.

Şimdi gelelim kendimle ilgili sorularıma.

Boy:1.80
    Kilo:77

Bu spora başlayalı 1,5 ay oldu ve şu ana kadar 5 kilo verdim.Benim gözlemlediğim en üyük değişiklik göbeğimde.Gözle görülür bit incelme var.Ancak kas gruplarımda gözle farkedilecek bir değişiklik yok.Buna rağmen güçlendiğimi hissediyorum.Başlarda çok zorlandırğım ağırlıklarla şu anda rahat çalışıyorum.unutmadam yazayım,yukarıdaki resimler şu anki resimlerim,yani başladığım zamana ait resim yok elimde.

1,5 ay boyunca genel,sizlerin belki de ısınma programı dedikleri bir program uyguladık.Her kas grubunu çalıştıran ve fazla zorlamayan.Sizler bundan sonrası nasıl bir program tavsiye edersiniz? Forumda biraz gezindim ve ladasamara adlı arkadaşın veridği şu "ecto programını" gördüm.Bu program benim için uygun olur mu? Yok uygun değilse sizlerden bana program konusunda yardımcı olmanızı rica edicem.Bir de fit bir görünüm ne kar sürede ulaşabiliriz? Yanlış anlaşılmasın acelem yok,sadece merak ediyorum.

Son olarak bir sıkıntım daha var.Mart ayında halı saha maçında dizim döndü ve iç yan bağlarımda doktorun deyişiyle çok da önemli olmayan bir yırtık var.Doktorum bana bundan sonra spor yaparken sıkıntı yaşmamam için baldır kaslarımı güçlendirmemi söylemişti.Sizlerin bu tür bir rahatsızlık için tavsiye edebileceği bir güçlendirme hareketi var mı?

Öneri ve yorumlarınızı bekliyorum...

2. kint

kint Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. kint

kint Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aklıma bir soru daha geldi...

Bir de dün GNC'nin protein tozunu aldım,henüz kullanmadım.

Nasıl kullanmalıyım?

4. Slvr

Slvr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kullan

Başlıklara içi boş mesaj atmayın. Amaç mesaj sayısını artırmak olmasa dahi, atacağınız '' +1, Smile , teşekkürler, '' gibi mesajlar diğer üyelerimize, birşey vermek bir yana, zaman kaybettirecektir. Başlıkla ilgisiz (off-topic) olan durumlarda uygun başlık açın veya kişisel mesaj (PM) kullanın. Konu dışı forumu, dendiği gibi, geyik alanımız. Orada serbestiz ama bilgi paylaşılan başlıklarda kurala uyalım. Şimdiye kadar yönetim olarak bizim de hatalarımız olmuştur ama bundan sonra hepimiz daha dikkatli olalım.

YÖNETİM

5. kint

kint Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yok mu arkadaşlar bir şeyler yazacak kimse ?

6. volkan450

volkan450 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Protein tozu kullanma konusunda farklı seyler duyacaksın kullan veya kullanma diye, ısınma donemini geride bıraktığına gore kullanmaya baslayabilirsin(benim tavsiyem), protein tozu kullanmadan da iyi bir beslenme ile kas inşa edebilirsin kullanman sadece bu sureci hızlandırır.
    Program konusunda, kac gununu ayırabilirsin, calısma amacın vb seyler onemli.
    http://www.bodybuilding.com/fun/workoutdatabase.htm
    bu linki doldurduktan sonra karsına cıkacak programları ıncelersen bi fikir edinmiş olursun.

7. volkan450

volkan450 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Takviyelerin nasıl ve ne zaman alınması gerektiği çoğu zaman gözden kaçırılan bir sorundur ve beklentileri tam olarak karşılamamasının en sık rastlanan nedenidir.Takviyelerin çoğu için kritik zamanlar sabah uyandıktan hemen sonrası ve antrenmandan sonraki 2 saattir.Vücut bu kritik zamanlarda bütünleyicilerin etkin olarak absorbe edilmesini sağlayan “anabolik penceresini” açar.

Alıntı

8. kint

kint Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlar için teşekkürler.

Ben de spordan geldikten 1 saat sonra falan almaya başladım.Umarım faydasını görürüm.

Sayfayı Paylaş