Öneri Dumbbell Set

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve GokhaNl tarafından 14 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. GokhaNl

GokhaNl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    yazılım mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Merhaba arkadaşlar,

Vücut geliştirme ile ilgileneli yaklaşık 8 ay oluyor. Fakat bu 8 ayın rahat 4 ayı iş yoğunluğu vs sebeplerle askıya almak durumunda kalmıştım. Şimdi bu 4 ayın ardından, işlerinde rahatlamasıyla beraber ciddi bir tempoda ve aksatmadan tekrar başlamak istiyorum. Salon antreman günleri dışında ise, evde en azından dumbbell'lar ile çalışmak istiyorum. Bu sebepten ötürü, 50 kg set'lerden birini almak istedim. Epeyce araştırdıktan sonra, vinly olan dumbbell'ların çok büyük ve zamanla yıprandığını okudum. Fiyat performans olarak krom dumbbell'lar önerildi. Aşağıda göreceğiniz dumbbell set benim almaya karar verdiğim set. Sizlere göre bir eksiği gediği var mıdır, aynı fiyatlarda vinly olmayan daha güzel bir set alabilir miyim, alabilirsem nereden ve nasıl. Görüşlerinizi paylaşırsanız minnettar olurum.

Almaya karar verdiğim set bu :

http://www.n11.com/altis-dk-50-50-kg-krom-cantali-set-P13884614

İyi Çalışmalar.

2. Mr X

Mr X Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    295 lira benim 20 aylik salon param :)

3. GokhaNl

GokhaNl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    yazılım mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Yaklaşık 2 sene kadar önce aynı cümleleri ben de kuruyordum dostum. :) Fakat üniversite bitip de iş güç sahibi olunca, elindeki zaman gidiyor, yerine para geliyor. Salona tekrar gidemediğim günler olacaktır diye ve bu işin disiplinli yapılması gerektiğini bildiğim için ufaktan evde bir yapı kurmaya çalışıyorum. Bu arada o salon nerede yahu :D bizde oraya aldıralım kaydı :D

Tevfik Erzon bunu beğendi.
  4. Mr X

Mr X Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Haklisin salon konusunda benden sanslisi yokdur bu forumda :) kendim icin konusmak gerekirse evde hayatta spor yapamam arkadaslarimdan gordugum kadariylada dumbell bir hevesle aliniyor sonra yapilmiyor yani bu sporda genetikden onemli olan birsey varsada o disiplin ve istikrardir bence bu yuzdende ben salona gider yoluma bakarim :)

Sayfayı Paylaş