Öneri Bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve rollbang tarafından 5 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rollbang

rollbang Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. Forumda yeniyim ve sizden birkaç sorum hakkında öneri bekliyorum.

Öncelikle boy ve kilodan başlıyayım. 70-71-72 arası gidip geliyorum. Boyum 1.83 civarı. Sıkıntım ise son 1 aya yakın göbek çıkması ve yağlanması. Sıkı bir göbek istiyorum. Öncelikle akşamları okuldan dönünce yatağa uzanıp 20 tane ayağı kaldırıp indirme hareketi yapıyorum alt karın kasılıyo. 20 şınav + 50 mekik çekiyorum. Arada buradaki dumble hareketlerine bakıp dumble kol-omuz çalışıyorum. Bu cuma inş fitnessa başlıyacağım. Sizden bu göbek bölgesindeki yağları nasıl eritmem konusunda fikir bekliyorum. Sabah 7.00 da kalkıyorum ve 7.45 de evden çıkmış olmam gerekiyo ve sabahları evde kahvaltı yapmaya çok üşeniyorum okulda bir tost yiyorum veya pohaça simit gibi şeyler. Ama kahvaltı önemli derseniz yaparım zorlada olsa. Okulda yemekhaneye gidiyorum orada genelde her gün et oluyo. Ekmek pek yememeye çalışıyorum. Akşamda bazen kendimi tutamayıp cips vs yiyorum. Bazen babam gelirken mangalda bişeyler getiriyo tok olmama rağmen dayanamayıp 2-3 bişey yiyorum. Önerileri bekliyorum okuduğunuz için çok teşekkürler. Yaş 17 bu arada

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya-yak-c-lar-ve-f18.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş