Önerebileceğiniz Protein Tozu ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Saruhan07 tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Saruhan07

Saruhan07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaklaşık 5-6 aydır bu sporu yapıyorum. Bi ara nitrotech hardcore 1800 gr protein tozu kullandım etkisini gördüm ama sporu bırakınca beslenmeyede destek çıkamayınca vücudum hemen hemen eski haline döndü . Çok fena şekilde gaza gelmiş durumdayım gerçekten spora tekrar başlayınca hayatım düzene girdi. spor yapınca mutlu oldugumun farkına vardım ve bu gazla yaklaşık 2 yıl daha devam ederim.

Durumum çok iyi değil örneğin amino asit vb vb kreatin vb vb + protein kullanacak dururmum yok.

Sizden ricam kg si 2.5kg fiyatı da hemen hemen 100 ila 120/130 arası önerebileceğiniz gerçekten kullanınca etkisini gördüğünüz bir protein tozu varmıdır.

>Teşekkurler . Bodyforumtr

2. stewartt

stewartt Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kırklareli
    Söylediğin fiyat aralığındaki protein tozlarının işini göreceğini sanmıyorum.
    *Muscle tech hardcore gayet iyidir eğer paran varsa da
    *weider premium whey i öneririm.

3. tosunpaşa123

tosunpaşa123 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Muscletech nitrotech performance içeriği gayet iyi. Örneğin Muscle. nitrotech hardcore da ölçeğinde 25gr protein bulunuyor. Performance de ise yanlış hatırlamıyorsam siz yinede internetten kontrol edin 33gr protein bulunmakta.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : protin tozu onerileri

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş