Önemli Sorularım Var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cazador1453 tarafından 15 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cazador1453

cazador1453 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci (üniversite)
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle herkese merhaba.Ben spor salonunda spor yapmaya başladım.5 10 kilo fazlam olduğunu düşünüyorum.Ben ilk önce 45 dk koşu bandı daha sonra 30dk bisiklet yapıyorum.Ondan sonra salondaki diğer aletler ile vücudumu geliştirmeye çalışıyorum.Başlayalı 12 gün oldu.Bende kaslarda gelişme görülüyor.Hafif de incelmişim yani kilo vermişim gibi görünüyor.Ben yediklerime de dikkat ediyorum.Ama sırf yağ yakmaya çalıştığım için kilomun değişmediğini düşünüyorum.Çünkü yaktığım yağın yerine kasın ağırlığının etkilediğini düşünüyorum.Şuan yaptığım şey doğru mudur yoksa benim bir gün cardio bir gün body mi çalışmam gerekir?Sizlerden cevap bekliyorum.Bu işlerden çok fazla anlayan birisi değilimdir.Zaman ayırdığınız için teşekkürler.dumbelllls

Boy:173
    Kilo:75

Not:pazar günleri hariç her gün spor yapıyorum.Günde en az 2 saat.weightlifter

2. ferhat95140

ferhat95140 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    yaptığın program hem hammallık hemde zararına.
    Antreman 1saati geçmemeli.
    Kortizol hormonu bir müddet sonra kaslardan vücuda enerji sağlar.Bu hormonun işlememesi için antremanlarını kısa tutmalısın.
    1gün cardio 1gün ağırlık şeklinde çalışman daha çok yararına olacaktır.

Sayfayı Paylaş