Önemli bir sorunum var;

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Erol Öztürk tarafından 8 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Erol Öztürk

Erol Öztürk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese iyi günler.Spora yapmaya başlayalı Geçen sene başladım 2.ayımdan sonra bıraktım.Bu sene Eylül de başladım 95 kiloydum ve baya yağ tabakası gibi birşeydim.8.Ayımdayım şuan 93 kiloyum diyetisyene gidiyorum fakat uygulamakta güçlük çekiyorum.Neler yapmam lazım kardiyo yaparken çok sıkılıyorum fakat spora başlamadan önceki halime göre baya değişim var gibi hissediyorum kollarda omuzlarda felan.Uygun program istiyorum ve ne yapmam gerek he ayrıca L-Carnitin aldım ******ten Allstar marka sıvı yağ yakıcı verdi pek fayda etmedi. 80 kiloya düşmek istiyorum fakat neler yapacağım yazarsanız çok sevinirim.

Şuanki boyum 1.80 Kilom 93
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Mayıs 2015 ---
    Ve Ek olarak şunu diyeyim. Gittiğim yerdeki hocalar pek ilgilenmiyor sadece Program kartları var ordan yapabilirsen yap şeklinde kişiye özel program yok.

2. Erol Öztürk

Erol Öztürk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. Huseyin35

Huseyin35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O zaman sana ağır bir diyet vermiş o zaman günlük kalori ihtiyacını belirle -400 eksiğini al kaliteli bütün protein kaynaklarını tüketmeye özen göster.

4. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    shaq bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş