Önemli bir sorun

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mehmet0057 tarafından 10 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Abilerim iyi günler.Ben VG yi evde yapmaktayım.Amacım kaslanıp düzgün bir vücut yapısına sahip olmak.Şınav , mekik , barfiks çekiyorum.Nacizade yorum ve görüşlerinize ihtiyacım var.Fotolarımı ekledim sizce ne kadar zamanda saglam vücudum olur.Selamlar...

Boy:1,67cm
    Kilo:74

Ekli Dosyalar:

2. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Sana lazım olanlar dambıll öncelikle varmı bilmiyorum ama bu hareketleri ilerletmen lazım ayrıca yağ yakımınıda hızlandırmak için kardio önericem.Evde çalışmak bir noktadan sonra zorlaşıyor o noktaya gelinceye kadar devam :)

ancak resim yorumlar için genel olarak vasat :)

3. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yorumunuz için tşk.Cardio hakkında beni bilgilendirseniz sevinirim.Bi de nasıl beslenmem gerek...?

4. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    İlk başlarda tavsiyem benimde yapmış oldugum kilomu sabit tutmaktı gerekli ekipmanları aldıktan sonra programıda çıkarttım ardından mekik sehpası veya her hangi bir sahpa yardımı ilede hareketlere genel olarak başladım kardio nedir dersen en anlıyabileceğin şekilde

5 dk hızlı koşu 2 dk yürüyüştür sitede ayrıntıları bulabilirsin şuan ben bulamadım konuyu :)

http://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-al-ma-t13409.html

dambıll ile yapabileceklerin :)

5. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Beslenme ile ilgili ne yapmam lazım.Malumunuz sabah 7 de okula gidiyorum 1 de eve geliyorum.Evde kahvaltı yapamıyorum.Okuldada ekmek arası döner veya kızartma yiyorum.Bu konuda yorumunuzu bekliyorum.Selamlar...

6. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    şimdi başta yediklerini kesiceksin sabah mutlaka kahvaltı yapmalısın yiyemiyorsan.

Yapman gereken 1 kase süt(yarım yağlı) içine nestle müsli ekleyip yemen çok besleyici ve ihtiyaçlarını karşilicaktır...

Ögün atlama 3 ögün ye ancak az ve öz :)

Ayrıca 0 yağlı yemekler yemen gerekiyor(döner,kızartma türü şeyler yememelisin)

Bol su iç günde 2-3 Lt

Hamur işlerinden vazgeçmelisin(poğaça,simit,açma vb) yemek istiyorsanda sınır koyucaksın haftada 1 şeklinde

şeker çikolata yemeden duramıyorsan haftada 1 kez yemeni öneririm onun dışındaki şeker ihtiyacını karşılamak için ise (üzüm pekmezi,Dut kurusu,kuru incir) Meyveden elde edilenlerden yemen en iyisi olucaktır...

Genel olarak yukardakilere dikkat edersen kardiyoda yaparsan yağ yakımını hızlandırmış olursun ardındanda VG yüklenirsen istedigin bir vücüt yapabilirsin...

7. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    saolun.Okulda bir bardak çay ile eti burçak yemeye başladım.Sizce sabah iyi olur mu ?

8. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.063
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

9. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Eğer imkanın varsa bir spor salonuna devam etmeni tavsiye ederim orada bire bir sana hareketleri uygulatacak bir hocan olacaktır böylece haraketleri yanlış yapma olasılığın azalacak ve maksimum verim alacasın ayrıca gerekli gördüğü zaman çalışma programına müdahale edip gelişimine katkıda bulunması için değişiklikler yapacak bir uzman ile birlikte çalışmak herzaman için çok daha avantajlıdır. Bunun haricinde kendine bir zaman sınırlaması koyma çünkü vücut geliştirme sporu öyle şu kadar zaman bu kadar zaman diye sınırlanamayacak kadar kapsamlı ve geniş bir spordur ayrıca bu spordan ziyade bir yaşam tarzıdır ve ömür boyu devam eden bir etkinliktir ama istekli olduğun sürece başaramaman için önünde bir engel yok.

Sayfayı Paylaş