Önemli birşey danışacağım yardım lütfen :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve lockdd tarafından 4 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lockdd

lockdd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Ben yaklaşık 2 aydır fitness la uğraşıyorum daha öncede biraz geçmişim var. ilk başladığımda 87 kiloydum boyum 1.84 belim 98 cm'ydi. 2 ay geçti şuan kilom 76 belim 77 cm. yağ oranım %8'de. internette biraz araştırdım şu şekilde benim karın kaslarının parçalı olması gerekiyo ama benim vücutta hiç bir değişiklik yok. hocama sordum bilmiyorum ama daha çok kilo verme giden kaslardan gider dedi. karın kaslarımıda güçlü buluyorum tek yatışta 150 tane mekikde çekiyorum tık yok. yardımcı olabilirsiniz umarım.duh

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    ha deyince kilo verip yağ değerini aşşağıya çekmekle karın kaslarının ortaya çıkacağını nerden okudun...

tamam yağ değeri aşşağılarda olacak ama bu arada karın kaslarınıda çalıştırarak geliştireceksin...senin değerlerin taam iş karın kaslarını geliştirmeye kalmış...bu değerleri koruyarak karın kaslarını geliştirdikçe ortaya çıkackatır...

Unutmadan ; bu yağ değeri kişiden kişşiye değişir..kiminde % 5 te görünür kiminde %7-8-10 da...

3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız <!-- / message --><!-- sig -->

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş