ÖNEMLİ BİR SORUM VAR

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve PARASUTADAM tarafından 11 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. PARASUTADAM

PARASUTADAM Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    askeri sınavlara hazırlanıyorum ve sınava gitmeden önce hem enerji verecek hemde koşu performansını arttıracak bir bir sporcu gıdası kullanmak istiyorum aşağıda sınavda yapıcağım aktivideleri yazıcam bunlarda olumlu bir katgısı olucak bir ürün var mı

mekik 60 tane 1 dakikada
    koşu 400 metre 1 dk
    barfiks 13 tane
    durarak uzun atlama
    bu aktivitilerde güç ve kuvvet dayanıklık ve performas arttırıcak bir ürün veya ürünler nelerdir yazarsanız sevinirim
    6 azdır hiç bir sporcu gıdası kullanmadan body building yapıyorum :?:

2. baltaci2

baltaci2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-boks
    Yer:
    ankara
    kreatin yüklemek faydalı olur, birde boksta epey kullanan arkadaşım vardı efedrin arsan var, eczanelerde satılıyo, bildiğimiz efedrin.. onunda epey bir faydası olur ama doz ayarlaması nasıl yapılıcak bilemiyorum

3. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    kos kardesim ip atla

bana gore kondusyonunu artir fazla agirlikla calismaya ihtiyacin yok kondusyon onemli ip atla kos istersen ek olarak ayaklara baglanan agirliklari kullan bunlar sana fayda saglar[/u]

4. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bencede efedrin kullan. Ama test falan yapıyorlarsa hiç girme derim, sen bol bol creatine kullan, gerçi pek bir faydası olmuyor ama neyse. Hani çok güçsüzsen mesela barfiks çekemiyorsan, dianabol falan derim, sonuçta bu çok önemli birşey yani.

5. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul

:x :x

6. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    aldığın steroidler kan tahlilinde çıkarsa almazlar okula
    sen bol karbonhidrat ağırlıklı beslen
    birde patlamalı olarak çalış
    mesela 100 metre depar at 25 metre hafif tempo koş sonra tekrar 100 metre depar at
    bunu üst üste dayanabildiğin kadar yap
    birde arkadaşların dediği gibi ip atla mekik çek barfiks çek şınav çek bol bol

7. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    bence bol bol yapılacak olan aktivitelere çalışman. bol tekrar yaparsan hem hızın artar hem de öyle sporcu gıdasına falan ihtiyacın kalmaz. ama suplement kullanman senin faydana olur. arkadaşlar efedrin falan demişler ama bence bunlara hiç gerek yok hem bu gibi okullarda test yapılırsa senin zararına olur.

8. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Dianabol kullanmasını tavsiye etmiyorum, ancak bu arkadaşın tüm geleceğini etkileyecek birşey bu mevzu, 2 tane az barfix çekti diye istediği okula girememesi mi daha iyi? Keyfinden almıyor sonuçta!!!

9. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    o ''2 tane az barfiks''i sağlamak için steroide gelene kadar çok daha başka şeyler yok mu? ''dianabol falan derim'' demek tavsiye değil de ne? en önemlisi de herşey ortadayken bu zeytinyağı gibi üste çıkma çabası neden?

10. MAHFUZ

MAHFUZ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok yanlıs bir sey bir sınav için streoid,anabolizan tavsiye etmek

hee creatine eyvallah ama bu sekilde yanlıstır

ayrıca sınava girecek arkadas sözüm sana.sen orta okuldan sonraki olan askeri lise sınavına giriyorsun demi.sen kendini böyle spora hazırlıyacagına.daha cok o mülakata,yazılı sınava hazırla.saglık kurulunda sende cıkmıycagını sanıyorsun o streoidlerin ..akıllı davran.en güzel sekilde hazırlan.iç ceatinini efendine elinden geleni yap.gerisi ALLAHIN takdiridir

11. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Creatin Monohydrate, Krealkalyn, Tricreatine Malate bütçene göre birini seç ve sınavdan en az 1 hafta önce yüklemeye başla...
    Sınav öncesi kana çabuk karışan bi karbonhidrat / şeker yükle. Üzüm suyu olabilir. Efedrin daha önce kullanmadıysan kullanma. Yapacaksanda yapamazsın o yazdıklarını. Ama efedrin konusunda tecrüben varsa, bünyenin aldığı bişeyse yarım tabletten fazla olmamak kaydıyla kullanılabilir ama doping testlerinde çıkacağından emin olabilirsin. Ayrıca bu sporcu gıdaları olsun steroidler olsun kesinlikle bunlardan mucize bekleme. Unutma ki gerçek mucizeler ancak ve ancak düzenli, programli ve zor antremanlarla ortaya çıkar.

Sınavda başarılar diliyorum

12. fatax06

fatax06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticari araç şöförü
    Yer:
    ANKARA
    tekçare

senin yapmangereken su 3lüyü sınavdan birkaç gün öncesinekadar kullan (efetrin-kaffe-aspirin)kullan.Ama sunu unutma uzunsüreli kulanma yoksa sakıncalı olur.Ama gücün ve performan sında %55 artış garanti.

13. GyMania

GyMania Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün Efedrin Aspirin derken olayı hallettin. Yarın subay olduktan sonra ne gibi çareler bulacaksın? demek ki sınava iyi hazırlanmamışsın ve geçici kapasite artırıcı şeylerden medet umarak sonuç elde etmeye çalışıyorsun.

14. BaMbAmBaM

BaMbAmBaM Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ENDÜSTRİ MÜH. ÖGRENCİ
    Öncelikle sen normal body yapan insanlar gibi değil belli bir süre kostuktan sonra kosu bandında yoroldugunu hissettigin an ful depar yapmalısın ama hiç olmazsa 1 dakkayı buldur deparı bu dayanıklılık ve nefes acmak için çok iyi bir yoldur...mekik zamanla gelişim gösterir ama zamana karsı oldugu için nefes kontrolü yapmalısın!bana hocalarım su altında nefes tutturuyorlardı böylece nefes kontrolümü geliştirebildim!!!banfikste ayagına agarlık sıkıstırarak banfiks yap mülakatlarda hiç zorlanmazsın banfiks için!!!uzun atlama için birşey diyemicem ben boks yaptıgım için bu konu hakkında bilgim yok!!!ilaçlara gelince bence sırf askeriye içinse bu alaya hiç girme beslenmeye agırlık ver bence daha faydalı olur!!!

15. fatax06

fatax06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticari araç şöförü
    Yer:
    ANKARA
    iradene güveniyosan

kendine güvenin varsa ben bunu sadece ozaman kullanır ve bırakırım diyorsan dene inan kendin kendini tanıyamazsın ama şunu unutma kendinden azbirşey bile şüpenvarsa sakın kullanpda bizi mebal altında bırakma :cry:

16. BaMbAmBaM

BaMbAmBaM Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ENDÜSTRİ MÜH. ÖGRENCİ
  17. fatax06

fatax06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticari araç şöförü
    Yer:
    ANKARA
    bunu bizim konumuzla alakasıne

biz efetrinden bahsediyorduk senin bu konuda bir bilgin varsa efetrin akcigerlerde ki sinir uçlarını uyarak cigerin kapasitesini artırı ve normal bir insanın kapasitesini %50 kadar artırı.Bu herkes için geçerlidir.

18. BaMbAmBaM

BaMbAmBaM Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ENDÜSTRİ MÜH. ÖGRENCİ
    evet ama efedrinin yan etk'lerinden korkulabilir dozaşlama yanlis yapilirsa...bence efedrin alabilmek için bazı limitleri aşmak gerek...ama sitede bunla ilgili zaten cok fazla tartısma oldu efedrin alınmalı mı alınmamalımı diye...efedrin astım hastaları için alınan bir ilaç.Ve efedrin vücut sistemini bozuyor.ama ben kullanıyorum efedrin yağ yakımı için performans artısı için deil.ama genede tavsye etmiyorum :D

Clenbuterol+Efedrin+Metiltestosteron(afro)+TestosteronAcetat(agovirin)+EPO+THG maddeleri sporcularin cogunlukla kullandigi dayaniklik maddeleridir. Bunun disinda Kokain ve bazi uyusturucu maddelerinide enerji niteliginde kullananlar vardir.

Bir hormon birleşimi olmayan bu maddenin vücuda 3 etkisi vardır.Bu etkiler sırasıyla;1- Yağ yakıcı etkisi: Vücut ısısını arttırarak ve metabolizmayı hızlandırarak yağ yakmayı kolaylaştırır. Kahve ve aspirin ile birlekte alınırsa etkisi ikiye katlanır.Bilimsel araştırmalar 25mg efedrin,200 mg kafein,300 mg aspirin karışımının yağ yakmak için uygun doz olduğunu ve günde 3 defa yemeklerden yarım saat önce alınırsa kayda değer düzeyde yağ yaktığını kanıtlamıştır.2-Güç arttıcı etkisi: Özellikle antrenmanlardan bir saat önce 25-50 mg efedrin ile %10'a kadar kuvvet artışı sağlanabilir. Kaslar ve merkezi sinir sistemine yaptığı bu etkiyle daha istekli antrenman yapabilir ve daha fazla ağırlıklarla çalışabilme kapasitesi nedeniyle güç artışı ve kas yapımını arttırabilir. 3-Yıkım önleyici etkisi:Antikatabolik(kas yıkımını,erimesini önleyici) özellikleri nedeniyle düşük karbonhidratlı diyetlerde(yağlardan kurtulmak için) kullanılabilir.

Tabiiki yan etkileri vardır:Hızlı kalp atışı,Uykusuzluk,İştahsızlık,Yüksek tansiyon(bir çok hastalığın kaynağı), Titreme,Başağrısı,Baş dönmesi.Bu yüzden çok sık ve uzun süreli kullanılmamalıdır.Ayrıca sık kullanma sonucu pozitif etkileri azalacaktır.Çünkü vücut buna alışacak ve daha fazla doza gereksinim duyacaktır.Su yosunu,elma sirkesi ve B6 vitamini gibi doğal maddeleri yağ yakmada efedrin yerine kullanabilirsiniz.

AMA BEN TAVSİYE ETMİYORUM !!!DOZAŞLAMAYI AYARLAYAMAZSAN BÜYÜK TEHLİKELER DOGURABİLİRSİNİZ ARKADAŞLAR.

19. BaMbAmBaM

BaMbAmBaM Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ENDÜSTRİ MÜH. ÖGRENCİ

EKLEMEYİ UNUTMUSUM İLK KULLANIMLARDA İSHAL KAÇINILMAZDIR AMA 1 HAFTA 10 GÜN İÇİNDE GEÇİYOR!!!

20. fatax06

fatax06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticari araç şöförü
    Yer:
    ANKARA
    teşekürler arkadaşım

Biraz taben bahsedeyim senin kaldıgınyerden efedrinhakın da diyer arkadaşlarla yazışmalarımız var. şöyle başlayayım efedrini ben ve beni gibi olan birçok arkadaşım kullandık buyüzden yarar vezararlarını ilacın üstündeki yanet kilerdekileri yazmıyorum .1(2.haftalık kulanımda kişide performans artışı hırs ve istek artar ama )2(3-4haftalıkkulanımda kişide dugusal ve fiziksel deyişim yapar(ek efedrinin yanın da aspirin kafe alınırsa bubelirtile iki katnaçıkar)3(5-6haftalık kulanın kışide şuur kaybı istem dışı adele hareket leri ve uyuşturucu etkisi yapar .Unut matan bu tehlikeli 3lünün yanında sigara içersen dedimi anlarsı .

Sayfayı Paylaş