Öncelikle Merhaba Umarım Doğru Yere Konu Açıyorum:)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CaptainPrice tarafından 18 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CaptainPrice

CaptainPrice Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar. Şu an yaşım 24. Lise zamanında yoğun bir şekilde vücut çalışırken üniversite için yurt dışına gitmem ve yalnız yaşamanın getirisi olarak limitsiz fast food tüketimi sporu bırakmakla da birleşince kas kütlesi kaybı ve önümde çok büyük olmasa da ufak olmayan bir göbek bıraktı. Şimdi kaldığım yerden yeniden asılmak istiyorum vücut geliştirmeye. Yalnız bazı sorularım var.

Bu işi hızlıca bir eğitmen gözetiminde yapmak istiyorum. Sizin profesyonel olarak bu Personal Trainer kavramına bakışınız nedir bilmiyorum ama işi bilen ve ilgili bir eğitmen bence ciddi bir artı olmalı.

Bu konu üzerinden gidersek İstanbul içi önerebileceğiniz salon/hoca tavsiyeleri var mı acaba?

Eylül ayında okula Türkiye de devam edeceğim o zamana kadar kendimce bir beslenme programı oturtmaya çalışıyorum bunun özellikle şu şart dediğiniz bir durum var mı?

Şimdilik sorularım bunlar çok uzun zamandır bu konu ile ilgilenmiyorum o yüzden aklıma gelmeyen şeyler de vardır mutlaka. Belirtirseniz sevinirim. Yanlışım varsa affola.

2. Coni Bravo

Coni Bravo Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa - Karabük
    her şeyden öte ben sadece hızlı bir şekilde istiyorum demişsin, benim bu spordan öğrendiğim en güzel şey sabırdır sana da sabırlı olmanı tavsiye ederim, eğer araştırır, öğrenir, bilinçli bir şekilde hedeflerin doğrultusunda sabırla ilerlersen her şey daha güzel olur. ikincisi tabi ki Personal Trainer iyi bir avantaj olabilir senin için. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

3. CaptainPrice

CaptainPrice Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam yanlış anladın ben kendi başıma çalışarak katedeceğim yola göre PT desteği ile daha hızlı gelişme gösteririm demek istedim. Iyi dileklerin için teşekkürler:)

Sayfayı Paylaş