Öncelikle merhaba bundan önce açıldı ise bu konu affola lütfen kapatmayin gerçekten bilgiye ihtiyacı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve whoaml tarafından 6 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. whoaml

whoaml Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tekrardan merhaba abilerin,kardeşlerim 17 eylül 2014 de 105 kilo idim. Yaklaşık 5 ay içinde 30 kilo verdim dolayısı ile vücudum da sarkmalar oldu.Ve fitness'a başladım yavaş yavaş düzelmeye başladı ama hâlâ sarkmalar var ciddi olmasa bile.Ben bu sarkmaları nasıl düzelteceğim kullanmami önerdiğiniz ürünler neler ve sarkmalara ve kas yapmama destekçi çıkacak protein tozu veya aminoasit veya başka birşey neler önerirsiniz fitness'a başladıktan sonra ve öncesini fotoğraf hakkında atacağım (Admin olan abilerim lütfen kaldırmayın konumu gerçekten desteğe ve yardıma ihtiyacım var) şimdiden yardım eden etmeyen herkesten Allah bin kere razı olsun Hayırlı Ramazanlar. hayırlı geceler... IMG_20150706_011156.jpg

2. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Sarkma konusu çok fazla zaman isteyen bi konu. @neverbackdown. A mesaj at. O da kullaniyodu böyle bi ürün

Sayfayı Paylaş