Önceliğim hangisi olmalı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 1ceps tarafından 16 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 1ceps

1ceps Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    1.80 civarı boydayım. 76 kiloyum. Yazın başında kollarım-göğsüm-karnım yağsızdı. Yaz boyunca hareketsiz oturmaktan ve kötü beslenmeden yaklaşık 8 kilo aldım. Kollarım yine aynı cılız kaldı ama göğsüm ve karnım çok yağlandı. Ektomorf halindeyken, skinny fat haline geldim. Tüm vücut olarak vücut geliştirmeye başlamak ve aynı zamanda yağlarımı eritmek istiyorum. Bunun için kardiyo ile vücut geliştirmeyi birlikte mi yürütmeliyim yoksa sadece birini mi yapmalıyım? Önce yağlardan mı arınmalıyım yoksa bulk'a mı girmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Sadece kardiyo yapmak bence hata kardiyo ile beraber ağırlıkta çalışılmalı mutlaka hatta ağırlık daha iyi yağ yakar bence.2 kardio 3 ağırlık iyidir haftada hatta1 kardiyo bile oalbilir.yağlı oldugunuzu söylüyosunuz bi süre yağlarınızı yakmak için calısabilirsiniz

Eresbos ve 1ceps bunu beğendi.
  3. 1ceps

1ceps Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Cevabın için sağol egemennn. Başka fikri olan varsa her türlü cevaba açığım.

egemennn bunu beğendi.
  4. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    haftada 3 gun agirlik antremani yapmalisin.full-body yani tum vucut antremani. 2 gunde kardio. alman gereken kalori miktarini sitelerden ogren ve 500 kalori azini al. kardiolari sabah kalkinca ac karina yap bir muddet.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

1ceps bunu beğendi.
  5. 1ceps

1ceps Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkürler Eresbos. Peki hiit kardiyo başlangıçtaki biri için ağır gelir mi, vücut geliştirmeyi ve kardiyoyu ilk defa yapacağım. Koşma-(yüksek/düşük hızda) yürüme konusunda sıkıntım yok. Hatta baya iyi sayılırım bu konuda.

6. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    hiit seklinde kosmak seni zorlayabilir. ama kosu bantlarindaki yukseklik ayarini ayarlayarak hiit yapabilirsin. mesela 0 egimle basla,sonra 5e cikar,sonra 3e indir ve 7 ye cikar. 2-3 tur 7-3 egim yap.sonra dusurerek 0 egime gel. hizin seni biraz zorlasin.hizla fazla oynama.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

1ceps bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş