Önce yağları mı yakmalı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve salvadore_xp tarafından 12 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Ben 1.79 boya 82 kg'yum. Kendi vücut resimlerinde resimlerim de var. . 122 omuz 112 göğüs, 90 bel, 100 kalça, 37 pazu, 17.5 bilek var. Evde benc Pres kelebek vs. yapabileceğim alet ve edevatlarım var. Onlarla çalışıyorum; ama kaslarım yağ kütlelerinin arkasında kaldığı için gözükmüyor. Burada "süper kahvaltı, bomba karışım" vs. tarifleri görüp aynısını yapmak istiyorum; E tabi bunlar protein ağırlıklı, birazda karbonhidrat. Bir kaç hafta yaptım; göbeğim düzleşmeye başlamıştı; ama tekrar bomberi hal almaya doğru gidiyor. Biyoloji bilgilerime göre Protein yağa dönüşmez. Neden böyle bir sonuç aldım. Hiç bir ürün,kapsül, vitamin vs. almadım. Lütfen bana nasıl beslenmem gerektiğine ilişkin bilgiler ve bilindik tarifler verir ve açıklayabilir misiniz?
    Konu biraz dağılmış gibi oldu. Sizden bana göre beslenme tavsiyeleri ve gerekliyse eğer kapsül, amino vs.. belirtmenizi istiyorum.

2. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
  3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    xp forumda tum cevaplarin mevcut,lutfen arama yap,aklina takilan birsey olursa mevcut basliklarda sor.

diez bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş