Önce napıyım (body mi Zayıflamakmı)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve orkunezer tarafından 29 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. orkunezer

orkunezer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    17 yaşındayım

Kilo: 85
    Boy:1.84

Bugün spor salonuna yazılcam ama hangi bölüme yazılcağıma karar veremedim.göbeğimi eritip kas yapmak istiyorum. ilk önce zayıflıyıp 5-7kilo verdikten sonra bodye yazılmayı düşünüyorum sizce ilk bodymi zayıflamamı ayrıca kas yapmak göbek eritirmi??(malum terliyosun enerji fln harcıyon?? ).buda resmim,yazın çekilmiştim gerçi şuanki halimle fark yok bi saçlar kısa işte:Dhttp://img718.imageshack.us/i/resim030j.jpg/ (yüz kısmım böle)gıdıkta oldukça yğ var ve göbeğimde fazla:D:Dsizce napıyım bu arada okulum var ve dersaneyede gidiyorum ama hergün vaktim oluyor (manita olmadğından boşum:D:D)

ilk sıkı bir diyetle zayıflamakmı yoksa direk vücut mu ?

yani kısaca zayıflayıpmı vücuda yazılıyım yoksa direk vücudamı yazılıyım direk vücuda yazılırsam göbek gıdık bel gibi bölgelerdeki yağlar gidermi??

2. rekliox

rekliox Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    dr
    Yer:
    adana
    önce zayıfla zaten 1 ayda 4 kilo verirsin o da sana yeter sonra vg ye başla ama protein agırlıklı beslen boylece kiloda almazsın yaza kadar yavaş yavaş kaslı bir şekilde daha guzel bir vucuda sahip olursun

3. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Bende de göbek var ama önce body e başladım, az tekrar çok ağırlık şeklinde çalıştığım için + beslenmemede dikkat edersem kilo veriyorum, daha sağlıklı bence. 1 ayda 5 kilo vermenin çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum, ağır çalıştığım sürece elbisem sırıksıklam oluyor zaten... Yavaş yavaş arttır ağırlıkları, ısınarak çalışmaya başla ve ağır çalış. Mesela ısınma hareketi olarak mide kaslarını veya bacak kaslarını çalıştır t( bisiklette en ağıra ayarlıyıp 5 dakka çalışıyorum, hemen ter akmaya başlıyor, bacak kaslarımda şişiyor, böyle ısınıyorum...

Gece yatmadan öncede şınav çek böylece kardiyo yapmadan kilo verirsin... Direk body e başlamış olursun.

Amaç kısa sürede fazla kilo vermek değil uzun vadede yavaş ama sağlıklı bir şekilde zayıflayarak ulaşılan kiloyu muhafaza etmektir.

rekliox ilk aylarda supplement kullanımına kızıyorsunuz forumda ama hızlı kilo vermeyi destekliyorsunuz... olmadı olmadı...

Son düzenleme: 30 Eylül 2010
  4. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Diyetisyenlerin verdiği tıbbi diyet programında ilk ay 4 kilo normal sınırlar içinde , o yüzden 1 ayda 4 kilo verebilrsin.

Evet ağırlık antremanı da yağ yakıyor ama hiç bir zaman kardiyo kadar değil eğer yle olsaydı ben şimdi acaip define bir adam olurdum. 1.85 boy için 85 kilo aslında çok değil, ama bu kilolar yağ olarak göbek çevrende toplanmış olabilir.

Çoğu insanın söyliyeceğinin aksine bence hazır vermen gereken kilo fazla değilken, kardiyo ve diyete ağırlık verip fazlalıklarından kurtul. Sonra VG ye başlarsan çok daha tatminkar sonuçlar elde edersein. Yok tersini yapıp önce VG yaparsan o fazlalıklardan kurtulman giderek zorlaşır

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

Sayfayı Paylaş