Önce kilo, sonra body.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve wgenzo tarafından 30 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar selam. boyum 1.74 kilom 52. yaşım 18. 10 ya yakın kilo almak istiyorum. Sonrasını body ile şekillendirerek alıcam. Hemen olmaz vs demeyin burada verilmiş besin diyet programları, ek proteinler falan satılanlardan fln ev yapımı vs bir sürü sey okuyoruz tabi bilincsiz yazmıyorum. Ama dediğim gibi ben sizden bana kilo aldiracak birkac oneri, program vs bekliyorum. Önce almam lazım. body ye gitmek bana koyar zayıfım çünkü bünye olarak vs toparlanmam lazım. Aslında bünye iyiydide akcigeri deldirdik. Geçti gitti toparladım. Sigara içiyorum falan ama kilo aldığımı görüyüm hemen yani. Tık anında veda. düzenli yaşam olcam ben şöyle 2-3 kilo alıyım ki o kdr alabilince devamı geliyor bende.. yani bünyemi biliyorum.. yani body derseniz o, evde çalış derseniz o önce bi almak istiyorum çünkü stüdyo (kısaca düzenli bekar evi.d)da yım bu iki ay falan. öyle yani. almaya basladığım antamam isi gücü birakcam olsa da üçgen yapiyim diye. şu haliyle istemiyorum. teşekkürler. ama kesin bilgilendirin öyle sallamayın yani:)

2. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    kardeşim zayıfım body yapamam demiyceksin bodye kilo almak için gidiceksin zaten ben 47 ydim başladıgımda şuan 60. :)

3. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Ya bi cevap be? Bi ilgi be? Allar rızası için bee..

4. emrah2022

emrah2022 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konu ile ilgili olarak bir çok konu başlığı forumda mevcut, benim tavsiyem siteyi biraz dolaşın istediğiniz bilgilere elbet ulaşacaksınız.

sultanmehmed bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş