Önce 197 Kg . Sonra 82 Kg ....

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Powertattoo tarafından 5 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    http://imageshack.us/photo/my-images/337/54066610150734650082885.jpg/

Facebook’ta resmini gördü 115 kilo verdi
    197 kilo ağırlığındaki Matthew Briggs Facebook’ta başkası tarafından yüklenen fotoğrafını görünce 115 kilo verdi.

İngiltere'nin York kentinde yaşayan Matthew Briggs sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta başkası tarafından yüklenen fotoğrafını gördü ve o an kilo vermeye karar verdi. 197 kilo ağırlığındaki Briggs şimdi 82 kilo.

DEPRESYONA GİRİNCE..
    Annesini kaybettikten sonra depresyona giren 29 yaşındaki Briggs fast-food yemeklerle ve tatlılarla besleniyordu.

Zayıflamaya karar verdikten sonra sağlıklı diyet yemekleri yemeye başlayan Briggs 2 yılda 115 kilo vermeyi başardı.

"KENDİMİ O BOYUTLARDA GÖRMEK BENİ ÜZÜYORDU"
    Kendindeki değişime inanamayan Briggs zayıflama macerasını şu sözlerle dile getirdi: "Fotoğraflarımı Facebook'a koymak istemiyordum. Çünkü kendimi o boyutlarda görmek beni çok üzüyordu.

Briggs'i zayıflamaya teşvik eden Facebook fotoğrafı
    Zayıflamak için spora yazıldım ve fast-food yemekleri bir kenara bıraktım. Şimdi beni sokakta görenler kim olduğumu anladıklarında yüz ifadeleri değişiyor. Bunu yaşamak çok eğlenceli.

İşte o fotoğraf---

http://www.mirror.co.uk/incoming/article804550.ece/ALTERNATES/s615/Matthew+Briggs+-+Before

onbir, Zerk ve Azi bunu beğendi.
  2. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    Azimle s.çan taşı delermiş.

3. Kıvan Ç

Kıvan Ç Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Eline tesbihi takmış kunduralarıda çekmişki on numara :)

Sayfayı Paylaş