Ön Kolların Aşırı şişmesi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Yobaz Ateist tarafından 29 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Yobaz Ateist

Yobaz Ateist Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba

Yaklaşık 2 aydır yaşadığım problemi yazmaya karar verdim belki burada çözüm bulursak başkalarıda faydalanır ilerde.

Hangi hareketi yaparsam yapayım ön kollarımda aşırı şişme, tıkanma, damarların gerilmesi, pump meydana geliyor. şurası http://i.hizliresim.com/oAMpW7.png
    yani mesela bir barfiks çektiğimde brachioradialis kası tıkanıyor resmen. Ağırlıkları çok sıkı tuttuğumu düşündüm ilk başta ama öyle olmadığını anladım. Acaba ısıtmıyormyum diye sordum kendi kendime bunun üzerine başlamadan önce bilekleri iyice ısıttım ama yok yinede ne yaparsam yapayım şişiyor. Doktora gittim devlet hastanesine 1 dk sürmedi muayene birden oldu bitti herşey. anlamadım bile nasıl 30 saniyede teşhis koyup ilaç yazdı gönderdi kadıncağız. Epikondilit teşhisi koydu ama internetten okuduklarıma bakarak benim rahatsızlığıma hiç uymuyor. yani doktora anlattığımla onun koyduğu teşhis bambaşka. Yardım bekliyorum çaresizim. Belki başka biri buna benzer birşey yaşamıştır.

Sayfayı Paylaş