Ölçülerim Hakında Sorunum Var !

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve codespr tarafından 30 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. codespr

codespr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    16
    Teşekkür Ederim Draqo.Ben Zayıflamak için nerdeyse hiç bir şey yemiyorum.Sabah öle yarım dilim kepekli ekmek 2-3 tane yumurta akı 1 dilim peynir 4-5 tane domates.Öğle Yemeği Okuldayım.Pilav tarzı şeyler çıkınca az yiyorum.Her Ne Varsa Yarısını bırakıyorum.Ara Öğün olarak meyve tüketiyorum.Akşam tavuk + salata yada sebze yemeği yoğurt vs.

Bugün Antremana gidicem saat 5 te fakat moralimi bozuyor artık hem ağır kaldırayıyorum hemde etki etmiyor.Yani Arkadaşlardan 1 hafif kaldırsam bile ağrım yok ama onlar öbür gün ağrı çekiyor.Bu Gelişmediğimi Gösteriyor. :( Bugün Daha Hafif yapıcam iyice sağlam yapmak için.Fakat Gelişemiyorum :S

2. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    codespr sen daha çalışmaya başlayalı 1 ay bile olmadı ne bekliyosunki :) sakin ol.

3. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş fast food u bırak yemeğini düznli ye bol bol su i günde 2.5 - 4 litre arası şeker tüketimini hazır gıdlarla karşılama meyveen al ve spor her sabah erkenden kalk çünkü ne kadar erken den balarsan metabolizman o kadar çabuk hızlanır ve gün boy yediklerini yakabilirsin erken kalk ve 30 dk yürü buu gün geçtikçe artır yürü tempolu koş bisiklet sür o zaman vücutun şekle girecektir haydi kolay gelsin

edit : nick dışı hitap yasaktır..

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Aralık 2008

Sayfayı Paylaş