Ölçü alamıyorum,kafayı yiyeceğim.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Otkakönmişkılıç tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. Cuneyt1972

Cuneyt1972 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Squat ve deadlift her bacak ve sırt antremanımda var, olmazsa olmazlarım gibiler. Moralimi bozmamaya ve hırsımı kaybetmemeye çalışıyorum ama dün yazdıktan sonra birşey dikkatimi çekti programlarımı kontrol ederken trapez ve bilek antrenmanlarımı fazlasıyla azaltmış olduğumu ve uzun süredir yapmadığımı farkettim şimdi yeniden programlarıma ekliyorum umarım yeniden artış başlar... İnsan yazarken de farkediyor eksikliklerini, bakalım yeni programım bişeyleri değiştirecek mi?

2. salihoruc

salihoruc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    batman
    dostum seni en iyi anlayanlardan biri benim ancak daha fazla daha fazla tek çözüm yolu daha fazla protein hepsi bu 200 değil 350 gr gerekirse protein alacaksın profosyoneller 1.5 kilo günlük protein alıyor mesela pill heath...

3. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Sayın masteer kas konusunda çok uzmansınız ben bulk dönemindeyim max kilo ve ölçü alımı hedefliyorum bunun için en iyi yol anlattığınız şekilde 6tekrarın üstüne çıkmadan çalışmak mıdır?

Sayfayı Paylaş