Ögrenciye Yardımmmm :dd

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve timsah41 tarafından 10 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. timsah41

timsah41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaş 20 kilo 77 boy 180 kol 29(sönük halde iken) karın 88cm(sönük iken) 3 yılda toplam 10 ay body yaptım.
    tekrar spora başlayalı 1ay oldu ve devam ediyorum. ama geçen seneki kadar gücüm yok ve gene geçen seneki kadar hacimim yok bunun nedenide ögrenci evinde kalmam heralde. uyku düzeni yok yeme düzeni yok.geçen sene bench presste 60 a çıkmışken bırakmıştım bu sene 40 ı zar zor kaldırıyorum 4 seti yapamıroum bile ve kollarım geçen senekine göre daha küçük haftada 4 gün spora gidiyorum.Kısacası bana enerji lazım ve ilaçlardanda hiç anlamıyorum ilaç önerisi bekliyorum sizden arkadaşlar.proteinmi kreatinmi veya başka bişeymi bişeyler söyleyin alayım çok canım sıkılıyor bu duruma.
    birde bodyfatimi nasıl ögrenebilirim?

2. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Oncelikle protein kreatin vs. ilac degildir, gida takviyesidir(supplement). Kendinde soylemissin beslenme, uyku yok diye. Istedigin kadar gida takviyelerine para dok yine bir fayda saglaman cok zor. Oncelikle kafanda bu isi yapmak istedigini vucudunu sekle sokmak istedigini oturt, kendini motive et, beslenmeni, uykunu duzene koy. Duzenli antremanla birlikte gelisim kendiliginden gelecektir..

Yag olcumu icin de en etkin yontem kumpas(kaliper) methodu. Internetten(ebay vs.) oldukca ucuza alabilirsin..

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş