Ögrenci Beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve PıtbullOnur tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. PıtbullOnur

PıtbullOnur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖGrenci
    Yer:
    Artvin Arhavi
    Merhaba.. Forumda Yeniyim Konuyu Nereye açacagımı Bilemedim Yalnıs Yerde açtıysam Şimdiden Özür Dilerim.
    Ben 85 Kg 181 Boyundayım.

Mart Başı Gibi Bodye Başlamayı PLanlıyorum Geçmiş zamanlarda Biraz Gitmişligim var.Ögrenci oldugumdan ve evde Tek yaşadıgımdan Yemek Yapmak benim için biraz sıkıntı,Sabahları 4 Veya 5 adet Yumurta Tüketsem,Öglenleri Okulda Verilen 4 tabak Bilgiiniz Gibi yemegi Yesem,Akşamları Kendim Pilavlı Tavuk Vb etli ürünler Yapsam + Protein Tozu Kullansam Ve Antremanları Zamanında DüzenLi Bir Şekilde Uygulasam Dinlenme Günlerindede Sabah akşam Düzenli Koşu Yapsam Bu beslenme Taktigiyle 3 - 5 aya Güzel Bir Vucut yapabilirmiyim ? Birazda Göbek Var Karın Kası oluşumum Cok sürermi ? Tek seferde 100*3 Mekik Çekebiliyorum Bu yararmıdır Zararmıdır. Sigara Alkolde Kullanmıyorum bu sürede Güzel bir vucut saglıyabilirmiyim Bu beslenme Taktigi ile Şimdiden Teşekkürler Bir Çok şey yazdım Dedigim Gibi yeni üyeyim Kusura Bakmayın..

2. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    5 ay kadar bir zamanda kesinlikle ilerleme kaydedersin. Hatta fotoğraflarını çek farkı net olarak kendi gözün ile görürsün. Ben de öğrenciyim senin yazdıklarına benzer bir düzenim var. Aslında çok memnunum , ilk güne nazaran çok ilerleme kat ettim ama o "Güzel bir vücut" dediğimiz dergilerde vs. gördüğümüz hakikaten etkileyici görüntüye ulaşmak bu dediklerin ile zor. Vücudunun gelişiminde metabolizman , hormonların , fark etmeden yediklerin , yürüyüşlerin her şeyin etkisi olacağı için net bir şey söylenemez. Sabahları yumurta , süt , lor peyniri (yörsan böreklik olanı tavsiye ediyorum her açıdan) , yulaf gibi yiyecekleri tüketebilirsin. Forumda beslenme programlarında ayrıntılı gramajlarını belirtmişlerdir. Akşam yemeği ve protein tozu açısından da düşüncen iyi olabilir ama öğlen yemekleri problem. Okulda çıkan yemekleri ben de yiyiyorum ama yağlı oluyor , protein olarak bazı günlerde çok çok az oluyorlar. O sebeple öğlenlere bir çözüm üretsen iyi olur. Göbek , karın kası , düzenli koşu vs. için çalışma programlarına bir göz gezdir. Zamanla yaptığın antrenmana göre yağ oranın düşer , kas kütlen artar tabi görüntü değişir. Ama çok aceleci geldin bana ; bence her şeyden önce onu yen , kendi vücuduna ve isteğine göre bir beslenme ve çalışma programı ouştur , kararlı ol kesinlikle çok fark edeceksindir ,kolay gelsin

3. PıtbullOnur

PıtbullOnur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖGrenci
    Yer:
    Artvin Arhavi
    Teşekkür ederim tecrübelerin Güzel ama Takıldıgım Şey ögle Yemeginden Randuman alamazsın Diyorsun Protein Tozu Bu açıgı Kapatmazmı ki.. ? Sonuçta Bir Çok kişi Toz kullanmadanda Yapıyor

4. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Protein tozunu öğlen yemeğinde mi kullanacaksın? Öğlen yemekleri için şöyle ; yağlı , karbonhidratlı bir öğün oluyor genelde. Fark kapatmak derken protein ihtiyacını karşılarsın bir şekilde ama aldığın yağ ve karbonhidrat problem olur , fazla gelebilir.

5. PıtbullOnur

PıtbullOnur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖGrenci
    Yer:
    Artvin Arhavi
    Protein Tozunu Akşam Spordan önce Ve sonra Kullanmayı Düşünüyorm..?

6. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Spordan önce ve sonra alanlar da var ; ama okuduğum ve duyduklarım en doğrusunun spordan sonra ve sabah olduğunu söylüyor. Mantıken düşününce de öyle , sabah vücut aktivitesi , kas yapımı , hormonlar vs. ihtiyaç duyuyormuş vücut. Bence sen de öyle yapabilirsin

Sayfayı Paylaş