Öfkemden kuduruyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Coleman Trebor tarafından 25 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Çarşamba sabahı okula gidiyordum. Bir yerden dönerken bir bayan sağımdan sürüyordu ana yola çıkacaktı. Ona sinyal vermeme rağmen geçmeye çalıştı. Benim pozisyonum daha müsait olduğu için bende kırarak geçtim. onra dikiz aynasından el hareketi çektiğini gördüm. İlk defa böyle bi şey oldu trafikte. O anda içimi bir sıcaklık kapladı. Ellerimden başıma doğru bir sıcaklık yayıldı. Çok kötü bir noktadaydım ve durumdaydım. Tam dönüş noktası arkamda otobüs arabalar ve eskişehir yolu trafik zarıl zarıl akıyor. Orda araçtan inemedim. Yoluma devam etmek zorunda kaldım. Yanımda kız kardeşim vardı. Sabah puanlı ders labaratuarı vardı. Arkamdada bir sürü bekleyen araç vardı. Dönmek ve Ana yola çıkmak için. Okulumada gittim ama sorun şuki iki gündür başka hiçbir şey düşünemiyorum. Hayat bana zehir oldu. Ne ders dinliyorum ne başka bişey.O an öfke mi bastırdım ama keşke arabadan inip karına zarar verseydim diyorum. Polisti davayda uğraşırdım ama değerdi. Normal bi durumda olsam böyle bir şeye asla göz yummazdım. Şu anda o anı düşünmekten başıma ağrı girdi. 4-5 saattir kafam yarılıyor gibi. Bişey yapamam şu saatten sonra ama kendimi tutamıyorum. O an yapmadığım bir şey için köpek gibi pişmanım.

2. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    Coleman Trebor senin testo tavan yapmış aman sakın yapma böyle bişey hatta düşünme bile. Zaten bu sporla uğraşırken sabrıda öğrenmek zorundayız. Allah korusun birine atacağın senin için ufak onun için büyük bir tokat ve ya hareket geri dönülemez bir yola sürükler. Hala sinirliysen yapılacak tek şey benchte ve ya squatta ve ya istediğin bir hareketi iyi bir ısınıp yeni kişisel rekorlarını kırmak olabilir. Onun dışında şiddetten uzak durmak cidden güç sporlarıyla uğraşan insanlar için önemli. Kişisel kontrolünü bir şekilde insan geliştirmeli. Geçmiş olsun..

AnkTıp92 bunu beğendi.
  3. YesiLZeytin

YesiLZeytin Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Kafanda sürekli sürekli canlandırırsan olayı, hep aynı öfkeyi duyumsarsın. Etkisini kaybetmesini istiyorsan olayı kafanda tekrar ettirme.

4. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Eskişehir yolunun ne belalı olduğunu bilirim ama bence de hırsını ağırlıklardan çıkarmalısın.

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Trafikte ki insanlarla uğraşmaya çalışsan baya bir bela içine girersin herhalde. Hangi biriyle uğraşmaya değer ?
    Öyle insanları ciddiye almak senin hatan.

6. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    oooo neler neler, kimler kimler...ne hareketler, araçtan inmeler, adamla karşılıklı yumruk sıkmalar...hatta 2 defasında da içi adam dolu otobüsü durdurmuştum, birinde sırf yol ortasında yolcu aldı diye ikincisinde de önüme kırdı diye otobanda...hem de tek başıma...ne kendine güven varmış, ne DELİKANLIymışız :D şimdi ki aklım olsa :

hepsi geride kaldı, artık bu tiplere gülüp geçiyorum ya da bazen kornaya beni görmesini sağlayıp alkışlıyorum, naaber iyi misin, diyorum elimle delirdin mi işareti yapıyorum ve her birinde gülümsüyorum...çok rahatlatıyor...

her biriyle birşeyler yapsaydım kafayı ve bünyeyi yemiştim herhalde...

7. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ya daha yeni sinirim geçti arkadaşlar. normalde ben sakin bir adamım ama insanız bazen nevrimiz dönüyor. İyiki bir şey yapmamışım. El hareketi basit bi şey değildi ona sinirlendim. Trafikte bi sürü tip var. Doğru hangi biriyle uğraşcan. Adamın amacı seni kızdırmak zaten sallamamak lazım.

8. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    itiraf edelim insan dayanamıyor bi noktaya gelince kim olursa olsun karşımda sayfalar dolusu yalan anlatan birini bogazından tutup beton zemine vurmak istediğim çok oluyor :D

9. sunny077

sunny077 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    spa
    Yer:
    antalya
    slm bende aynı şeyler oldu çok sinirli oldum hem de hiçbirşey yokken o sıralar muscleteck in nitrotect ve cell tect inin kullanıyordum bitince rahatladım . protein tozu çok etkili.

10. bat34

bat34 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ben arabadan inip şöför ve muhavine daldım karakolluk oldum.daha sonra dedimki istanbulda taksicisi minübüsçüsü otobüsçüsü bitmez bunlarla kavga etmeye değmez çünkü cahil insanlar.yapılması gereken en iyi şey görmezden ve duymaktan gelmek oldugu kanaatine vardım.sende canını sıkma sakin olmak en iyisi benim gibi trafikte deliren adam bile bu kanıya vardı iyiki istanbulda değilsin ayrıca kasap hepsi :)

Sayfayı Paylaş